Організатори воркшопу:

24 березня, 16:00 - 19:20

Практикуємо* дизайн-мислення

Онлайн-воркшоп, де за 3 години ви пройдете 20 технік дизайн-мислення

Ціна - при реєстрації з 17 по 23 жовтня 150 грн, з 24 по 29 жовтня — 200 грн. Усі зібрані кошти підуть на допомогу ЗСУ

LET'S GO!
Онлайн-конференція для усіх, хто цікавиться інтелектуальною власністю та кібербезпекою

У січні цього року хакери атакували сайти українських міністерств, урядовий портал, портал судової влади, судові реєстри. Кібератака охопила близько 70 сайтів центральних та регіональних органів влади та стала найпотужнішою за останні чотири роки. Тема кібербезпеки стосується кожного з нас і будувати бізнес, не маючи в ній експертності, неможливо.

24 березня запрошуємо вас поговорити про кібербезпеку: чому вона потрібна і як її досягти?

Ще одна важлива тема нашої конференції — наочно про передачу прав інтелектуальної власності в ІТ. Поговоримо про українське законодавство в контексті цього питання, нові положення Дія.Сіті, роботу з іноземними контрагентами та доктрину work made for hire, NFT та захист прав інтелектуальної власності.

Що таке IT Wave і чому вам варто відвідати:

IT Wave — це цикл конференцій, присвячених розвитку IT-бізнесу. Неможливо в наш час керувати бізнесом, не маючи достатньо знань у темах кібербезпеки та інтелектуальної власності. Вони зачіпають не лише IT, а й багато інших сфер, і саме про них ми поговоримо цього разу.

IT Wave — це нова хвиля енергії для розвитку малого і середнього IT-бізнесу.

Програма конференції
24 березня, четвер
Спікери IT Wave
Виникли питания?
Залиште контакти, аби ми вам передзвонили

  Бажаний формат участі:
  Обробка персональних даних
  Якщо ви є співробітником IT компанії-учасника або партнера Odessa IT Family (Luxoft, Capgemini Engineering, AB Soft, DataArt, AUTODOC, Akkerman, Provectus, Digis, Intellias, Brightech, UKRSIBBANK, Digilaw) вартість участі для вас меньше та становить лише 250 грн (або 150 грн за умови оплати до 10.03.2022).

  Оплачуючи участь, я підтверджую свою згоду з умовами “Політики повернення”, “Публічною офертою” та “Політикою конфіденційності”

  Оплату картами Visa і Mastercard забезпечує сервіс онлайн-платежів Portmone.com. Безпека оплати підтверджена міжнародним аудитом PCI DSS. Служба підтримки: тел. +380 (44) 2000902, support@portmone.com

  Організатор конференції
  об'єднання IT-компаній, діяльність яких спрямована на розвиток IT-галузі, створення інноваційного та технологічного іміджу регіону.
  Інфорпартнери конференції: