організатор конференції:
Інвестування: види, ризики, інструменти

23.02, 14:00

Offline, secret place

Free donation. 50% зібраних коштів буде направлено на проєкти підтримки ЗСУ.

LET'S GO!
Якісний контент, обмін досвідом і нетворкінг для IT-підприємців!

Нова, цікава, надихаюча і максимально корисна  IT Wave One-Day Business Conference!

Вже 23 лютого нові спікери, нові доповіді і новини, які допоможуть вам залишатись в курсі усього для розвитку. Тема нового IT Wave — інвестування. Розкриємо питання з різних боків — дізнаємось, які є  види інвестицій та інструменти для інвестування, як підібирати вигідні напрямки для інвестування,   як зробити все правильно з юридичної точки зору тощо. Обов’язково поговоримо про інвестування у нерухомість. Підкажемо основні ризики, які є при цьому процесі, а також, які з них можна прийняти, а які ні.  Окрім цього поговоримо про штучний інтелект і медицину.   І ще багато значущої інформації!

Ділитись безцінним досвідом будуть: Ерік Найман, підприємець, фінансовий аналітик і автор 6 книг по трейдингу та інвестуванню; Дмитро Ткаченко, бізнес-адвокат, засновник і керуючий партнер Адвокатського об’єднання DT Partners, та Любомир Остапів, відомий український фінансист, засновник соціального проєкту  “Сімейний Бюджет”, партнер iPlan.ua, автор книг.

Запрошуємо вас відвідати IT Wave One-Day Business Conference та провести час серед однодумців та лідерів ІТ-індустрії.

Що таке IT Wave і чому вам варто відвідати:

IT Wave — це цикл конференцій, присвячених розвитку IT-бізнесу. Неможливо в наш час керувати бізнесом, не маючи можливості обмінятись досвідом, об’єднатись та відкрито взаємодіяти всім гравцям ринку. Сила українців в бажанні ділитись знаннями, досвідом, працюючими моделями навіть з конкурентами. В цьому наша значна перевага, яка допоможе нам вистояти та розвиватись.

IT Wave — це нова хвиля енергії для розвитку малого і середнього IT-бізнесу.

Програма конференції
Запрошуємо вас 23 лютого о 14:00
13:30
Реєстрація (Welcome coffee)
14:00-14:20
Вступне слово від організаторів
14:20 - 15:20
Інвестиції для айтівців
Ерік Найман, підприємець, фінансовий аналітик і автор 6 книг по трейдингу та інвестуванню
15:20-16:20
Ризики інвестування у будівництво
Дмитро Ткаченко, бізнес-адвокат, засновник і керуючий партнер Адвокатського об’єднання DT Partners
16:20-17:00
Кава-брейк, нетворкінг.
17:00-18:00
Як визначити для себе і наповнити змістом і грошима фінансову свободу
Любомир Остапів, відомий український фінансист, засновник соціального проєкту "Сімейний Бюджет", партнер iPlan.ua, автор книг
Спікери IT Wave
Дмитро Ткаченко
Бізнес-адвокат, засновник і керуючий партнер Адвокатського об’єднання DT Partners.
Дмитро має понад 15 років досвіду юридичного супроводу в сфері нерухомості щодо юридичного супроводу інвесторів, будівельних компаній та девелоперських проєктів. Фахівець з національного та міжнародного податкового планування та оптимізації податків.
Ерік Найман
Підприємець, фінансовий аналітик і автор 6 книг по трейдингу та інвестуванню.
Ерік — засновник та керівник компанії HUG’S, фінтех стартапу з управління активами на глобальних ринках цінних паперів. Має 25+ років досвіду роботи з міжнародними інвестиціями і управління капіталом.
Любомир Остапів
Відомий український фінансист, засновник соціального проєкту "Сімейний Бюджет", партнер iPlan.ua, автор книг
Любомир Остапів розпочав свою професійну кар’єру в Україні у 2005 році, повернувшись в Україну після однорічної програми робочого стажування в США. Першою компанією став Deloitte&Touche, згодом були роки розвитку фінансової кар’єри.Є автором першої україномовної книги про сімейний бюджет для молодих пар "Любов та Бюджет" . У 2020 вийшла книга для батьків про фінансове виховання дітей "Малюк та Бюджет".
Реєстрація на конференцію
Залиште контакти, аби ми вам передзвонили

  Бажаний формат участі:
  Обробка персональних даних

  Оплачуючи участь, я підтверджую свою згоду з умовами “Політики повернення”, “Публічною офертою” та “Політикою конфіденційності”

  Оплату картами Visa і Mastercard забезпечує сервіс онлайн-платежів Portmone.com. Безпека оплати підтверджена міжнародним аудитом PCI DSS. Служба підтримки: тел. +380 (44) 2000902, support@portmone.com

  Організатор конференції
  об'єднання IT-компаній, діяльність яких спрямована на розвиток IT-галузі, створення інноваційного та технологічного іміджу регіону.
  Інфорпартнери конференції: