організатор конференції:
Фінансово-правова конференція

26 травня, 10:00

Олександровський Готель

LET'S GO!
Оффлайн-конференція для всіх, хто хоче мати всі діючі інструменти з фінансово-правового поля IT-галузі

Аналіз ринку, трансфертне ціноутворення в контексті нового простору Дія Сity, бронювання співробітників, ризики для бізнесу пов’язані з війною — ми в Odesa IT Family зібрали найкращих експертів по цих напрямках для представників IT-бізнесу і пропонуємо з нами стрибнути на хвилі нової енергії на традиційній конференції IT Wave в Одесі. Експерти з фінансових, юридичних та аудиторських компаній поділяться прикладними знаннями для управління вашим бізнесом.

Запрошуємо 26 травня обговорити ці питання!

Що таке IT Wave і чому вам варто відвідати:

IT Wave — це цикл конференцій, присвячених розвитку IT-бізнесу. Неможливо в наш час керувати бізнесом, не знаючи актуальних інструментів з фінансово-правового поля IT-галузі. Вони зачіпають не лише IT, а й багато інших сфер, і саме про них ми поговоримо цього разу. IT Wave — це нова хвиля енергії для розвитку малого і середнього IT-бізнесу.

Оффлайн-формат
Запрошуємо доєднатись до нас в Олександровський Готель для навчання і нетворкінгу!
Контент
Вас чекає свіжа аналітика від експертів, цікаві доповіді та спеціальний гість.
Коментарі та обговорення
Після доповідей можна поставити спікерам запитання, поспілкуватися та обмінятися досвідом.
Програма конференції
26 травня, 10.00
9.40-10.00
Реєстрація
10:00 – 10:10
Відкриття
10:10 – 10:45
Аналіз IT-ринку
Олена Самборська, Managing Director та HR Operations Director Luxoft в Україні, Президент Асоціації IT Ukraine.
10:45 – 11:10
Презентація проєктів Odesa IT Family
Максим Бастіон, Chief coordinator talent management program at DataArt & Сhairman Odesa IT Family board.
11.10 - 12.00
Бронювання. Практичні кейси
Олексій Урос, директор з розвитку бізнесу в Asterslaw
12:00 – 12:40
Кавабрейк
12:40 - 13.20
Трансфертне ціноутворення в контексті Дія.Сіті Ярослав Котляр
Керівник групи трансфертного ціноутворення KPMG в Україні
13.30-14.00
військовий аналітик, експерт в сфері оборони та безпеки
Спеціальний гість Агіль Рустамзаде
Спікери IT Wave
Агіль Рустамзаде
Військовий аналітик, експерт в сфері оборони та безпеки
Відомий військовий експерт Азербайджану.
Максим Бастіон
Chief coordinator talent management program at DataArt & Head of Board in Odesa IT Family
Має багаторічний досвід роботи в ІТ, понад 20 років. Має досвід побудови команд від 3 до 100 осіб, брав участь в управлінні колективами 1000+ осіб. Має досвід роботи в сервісних та продуктових компаніях.
Олексій Урос
Директор з розвитку бізнесу Asters
Олексій фокусується на на побудові та підтримці відносин з клієнтами. Він керує стратегією розвитку бізнесу, співпрацює з бізнес та професійними асоціаціями, а також допомагає партнерам та радникам фірми створювати нові бізнес-можливості для клієнтів.
Ярослав Котляр
Керівник групи трансфертного ціноутворення KPMG в Україні
Ярослав має понад 20 років професійного досвіду у вирішенні широкого кола фінансових, податкових та бухгалтерських питань. З 2001 по 2011 рік Ярослав працював у великій українській аудиторській компанії та досяг позиції керівника департаменту аудиту, і в підсумку став партнером. Також керував підрозділом внутрішнього аудиту в великому українському концерні. Спеціалізувався на організації та проведенні аудиту українських компаній, а також відповідав за перевірки українських компаній на предмет дотримання податкового законодавства. З липня 2011 року Ярослав працює в податково-юридичному департаменті KPMG Україна. В KPMG спеціалізацією Ярослава є керівництво проектами з підготовки документації з питань трансфертного ціноутворення, а також підготовка консультацій з податкових питань, пов'язаних з трансфертним ціноутворенням.
Ірина Дятленко
Regional Director at Luxoft & Odesa IT Family Board Member
Багаторічний досвід в управлінні персоналом на локальному та міжнародних ринках. Resource Management в IT. Досвід побудови глобальної функції, включаючи побудову команди та розробку процесів.Regional Director at Luxoft & Odesa IT Family Board Member
Олена Самборська
Managing Director та HR Operations Director Luxoft в Україні
Президент Асоціації IT Ukraine. Має 16+ років досвіду у сфері HR. Брала участь у розвитку команди від 100 до 4000 людей. Має великий досвід організації і запуску HR проектів різної складності.
Виникли питания?
Залиште контакти, аби ми вам передзвонили

  Бажаний формат участі:
  Обробка персональних даних
  Якщо ви є співробітником IT компанії-учасника або партнера Odesa IT Family для вас діє спеціальна ціна квитка, замість 1750 грн лише 900 грн (або 540 грн за умови оплати до 18.05.2023 р.) За промокодом звертайтесь до офіційних представників компанії в нашій ассоціації Odesa IT Family.

  *Оплачуючи участь, я підтверджую свою згоду з умовами “Політики повернення”, “Публічною офертою” та “Політикою конфіденційності”

  Оплату картами Visa і Mastercard забезпечує сервіс онлайн-платежів Portmone.com. Безпека оплати підтверджена міжнародним аудитом PCI DSS. Служба підтримки: тел. +380 (44) 2000902, support@portmone.com

  Організатор конференції
  об'єднання IT-компаній, діяльність яких спрямована на розвиток IT-галузі, створення інноваційного та технологічного іміджу регіону.
  Main partner: