OFFLINE
M1 CLub Hotel
ODESA IT FAMILY OPEN DAY: Solving Problems Of IT Education
25 February
14:00-20:00
Програма заходу:
  • презентація результатів Odesa IT Industry Research 1.0
  • панельна дискусія на тему IT-освіти в Одесі та Україні
  • нетворк та благодійний аукціон
LET'S GO!
ВАЖЛИВО! Захід буде проведено з дотриманням усіх карантинних норм згідно з ЗУ "Про захист населення від інфекційних хвороб". Я підтверджую, що ознайомлений (а) із цією інформацією!

Ми вважаємо, що Одесі потрібно зміцнити ІТ-ринок та приділити увагу проблемам з освітою. Саме для цього ми хочемо провести панельну дискусію з експертами, аби обговорити наявні проблеми та можливі шляхи їх вирішення. Яким чином ми можемо покращити ситуацію та на що варто звернути увагу. А після палкої дискусії на вас буде чекати нетворк, на якому ви зможете долучитись до вирішення проблем освіти активним обговоренням можливостей та створенням колаборацій.

Окрім цього вас чекають представлені результати дослідження ІТ-індустрії в Одесі, яке зробили Odesa IT Family та Fama та благодійний аукціон.

Odesa IT Industry Research 1.0

Перше дослідження IT-ринку Одеси (кількість працівників, середня заробітна плата тощо) підготовлене Odesa IT Family спільно з компанією Fama.

Conference Program

Friday, February 25

14:00
Welcome drinks
14:00
Welcome drinks
14:00
Welcome drinks
Учасники дискусії

Панельна дискусія на тему IT-освіти в Одесі та Україні присвячена обговоренню варіантів покращення освіти. В дискусії візьмуть участь експерти державних, комерційних та некомерційних закладів освіти, представники IT-компаній, освітньої онлайн-платформи, влади та успішні випускники з досвідом навчання у різних установах.

Максим Бастіон
Головний координатор з управління талантами та розвитку бізнесу – DataArt
Виникли питания?
Залиште контакти, аби ми вам передзвонили

    Обробка особистих даних
    Covid-19