організатор конференції:
серія фінансово-правових конференцій, створених для отримання нових знань та обміну досвідом в галузі управління IT-бізнесом

27 липня, 11:00 - 13:40

Online

Price: 350 UAH (або 250 UAH за умови оплати до 23.07.2022 включно) Всі зібрані кошти будуть передані на купівлю коптера для ЗСУ!

LET'S GO!
Онлайн-конференція для усіх, хто цікавиться інтелектуальною власністю та кібербезпекою

У січні цього року хакери атакували сайти українських міністерств, урядовий портал, портал судової влади, судові реєстри. Кібератака охопила близько 70 сайтів центральних та регіональних органів влади та стала найпотужнішою за останні чотири роки. Тема кібербезпеки стосується кожного з нас і будувати бізнес, не маючи в ній експертності, неможливо.

27 липня запрошуємо вас поговорити про кібербезпеку: чому вона потрібна і як її досягти?

Ще одна важлива тема нашої конференції — наочно про передачу прав інтелектуальної власності в ІТ. Поговоримо про українське законодавство в контексті цього питання, нові положення Дія.Сіті, роботу з іноземними контрагентами та доктрину work made for hire, NFT та захист прав інтелектуальної власності.

Odesa IT Industry Research 1.0

IT Wave — це цикл конференцій, присвячених розвитку IT-бізнесу. Неможливо в наш час керувати бізнесом, не маючи достатньо знань у темах кібербезпеки та інтелектуальної власності. Вони зачіпають не лише IT, а й багато інших сфер, і саме про них ми поговоримо цього разу.

IT Wave — це нова хвиля енергії для розвитку малого і середнього IT-бізнесу.

Онлайн-формат
Приготуйте свій улюблений напій та налаштуйтеся зручніше. Ділимося останніми новинами з кібербезпеки, прав інтелектуальної власності та аудиту безпеки SOC2.
Контент
З 11:00 виступають 4 експерти і діляться актуальними прикладними знаннями.
Коментарі та обговорення
Після доповідей можна поставити спікерам запитання, поспілкуватися та обмінятися досвідом.
Програма конференції
27 липня, середа
11:00 – 11:10
Відкриття
11:10 – 12:00
"Кібербезпека: кому вона потрібна і як її досягти?"
Вадим Чакрян, Information Security Officer, DataArt
12:00 – 12:50
"Наочно про передачу прав інтелектуальної власності в ІТ"
Ілона Чута та Максим Саєвський, партнери та співзасновники юридичної фірми Digilaw
12:50 – 13:40
"Як підготуватись до проходження аудиту за вимогами SOC 2 security?"
Володимир Нарєзной, Head of IT Department, Provectus
Спікери IT Wave
Вадим Чакрян
Information Security Officer, DataArt
Більше 10 років в IT, 5 років викладання в університеті (ХНУРЕ) та академії Cisco. Засновник OWASP / ISACA NURE Chapters і Hackup {Learning} Network проєкту, в рамках яких були організовані CTF-iгри, конференції з кібербезпеки, майстер-класи і зустрічі з обміну досвідом для студентів та підлітків.
Ілона Чута
партнер, співзасновник юридичної фірми Digilaw
LLM international business law, UK. Диплом з відзнакою. Член Ради ІТ-комітету асоціації юристів України. 9 років досвіду роботи в міжнародному бізнес праві. Досвід роботи в Великобританії, США Стартап, членом якого перебуваю став кращим юридичним стартапом за версією голландського інституту інновацій в праві Hiil і отримав інвестиції.
Максим Саєвський
партнер, співзасновник юридичної фірми Digilaw
Має 10 років юридичної практики. Адвокат. Відстоює порушені права в суді. Найбільше підприємство, яке супроводжував під час обшуку правоохоронних органів: 7000м2.
Володимир Нарєзной
Head of IT Department, Provectus
Понад 2 років на позиції Head of IT. Досвід у підготовці та отриманні сертифікації Service Organization Control report framework (SOC Type1 та SOC Type 2).
Реєстрація на конференцію
заповніть, будь ласка, форму

  Чи бажаєте Ви отримувати інформацію про інші наші заходи?
  Обробка особистих даних
  Якщо ви є співробітником IT компанії-учасника або партнера Odessa IT Family (Luxoft, Capgemini Engineering, AB Soft, DataArt, AUTODOC, Akkerman, Provectus, Digis, Intellias, Brightech, UKRSIBBANK, Digilaw) вартість участі для вас меньше та становить лише 250 грн (або 150 грн за умови оплати до 23.07.2022).

  Оплачуючи участь, я підтверджую свою згоду з умовами “Політики повернення”, “Публічною офертою” та “Політикою конфіденційності”

  Оплату картами Visa і Mastercard забезпечує сервіс онлайн-платежів Portmone.com. Безпека оплати підтверджена міжнародним аудитом PCI DSS. Служба підтримки: тел. +380 (44) 2000902, support@portmone.com

  Організатор конференції
  об'єднання IT-компаній, діяльність яких спрямована на розвиток IT-галузі, створення інноваційного та технологічного іміджу регіону.
  Інфорпартнери конференції: