організатор конференції:

Геополітичні зміни в світі, як працювати з розподіленими командами і тенденції 2023

09.02, 11:00

Online

Ціна: 600грн. Усі зібрані кошти будуть передані на синоптофор (прилад для корекції дитячого зору для Одеської дитячої поліклініки)

LET'S GO!
Онлайн-конференція для усіх, хто хоче зрозуміти як ефективно працювати в нових онлайн реаліях

Цей рік змінив нас. Змінив пріоритети, нашу рутину, звичні для нас принципи роботи.
Але попри усе, що зараз відбувається, нас не зламати! І ми готові навчатись, навчати і ділитись досвідом для того, щоб адаптуватись під нові реалії.

Як має виглядати робоче середовище у наступні три роки?
Як війна скоригувала стратегію розвитку бізнесу?
Як пояснити клієнту і стейкхолдерам, що в новій розподіленій онлайн реальності все так само добре, як і раніше?
Про роботу з розподіленими командами на прикладі реальних кейсів

Тема актуальна, затребувана і залишає за собою багато питань.

Запрошуємо 9 лютого говорити про них!

IT Wave — це цикл конференцій, присвячених розвитку IT-бізнесу. Неможливо в наш час керувати бізнесом, не маючи достатньо знань у темах управління персоналом. Вони зачіпають не лише IT, а й багато інших сфер, і саме про них ми поговоримо цього разу.

IT Wave — це нова хвиля енергії для розвитку малого і середнього IT-бізнесу.

Онлайн-формат
Приготуйте свій улюблений напій та налаштуйтеся зручніше. Ділимося останніми новинами зі сфери HR business і відповідаємо на найхвилюючі питання.
Контент
З 11:00 на вас чекає лекція та панельна дискусія від провідних експертів.
Коментарі та обговорення
Після доповідей можна поставити спікерам запитання, поспілкуватися та обмінятися досвідом.
Програма конференції
09.02
11:00 – 11:10
Відкриття
11:10 – 12:00
Тема: "Робота з розподіленними командами"
Олександра Альхімович, , академічний лідер програми MA in Human Resources and Organization Development LvBS
12:00 – 13:00
Типові складності переходу з офісної роботи на розподілені команди на прикладі реального кейсу
Максим Бастіон, Chief coordinator talent management program at DataArt & Head of Board in Odesa IT Family Олександр Васильков, Delivery Director at Intellias
13:00 – 14:00
Панельна дискуссія: Світові тенденції 2023 року, підтримання життєстійкості талантів, робота майбутнього до чого готуватись.
Спікери IT Wave
Олександра Альхімович
Академічний лідер програми MA in Human Resources and Organization Development LvBS, Співвласниця APT (Abilities . Proficiency. Talents), агенція з інвестування у людський капітал)
Понад 15 років займала ключові посади в HR та менеджменті. З 2012 року приєдналась до компанії Luxoft та займала позицію керуючого директора в Україні. Працювала експертом по стратегічному розвитку Офісу по залученню інвестицій при Кабінеті Міністрів. Викладачка Центру лідерства УКУ, сертифікований HR, assoc CIPD Королівського інституту по розвитку персоналу у Лондоні, учасниця навчальних програм Гарвардської бізнес-школи.
Максим Бастіон
Chief coordinator talent management program at DataArt & Head of Board in Odesa IT Family
Має багаторічний досвід роботи в ІТ, понад 20 років. Має досвід побудови команд від 3 до 100 осіб, брав участь в управлінні колективами 1000+ осіб. Має досвід роботи в сервісних та продуктових компаніях.
Олександр Васильков
Delivery Director at Intellias
Має щирий інтерест до світових ІТ-тенденцій та пристрасть до відносин і мотивації людей. Маючи понад двадцять років досвіду розробки комерційного програмного забезпечення у масовому виробництві та підприємстві, веб-рекламі та військових телекомунікаціях тощо заробив сильну технічну освіту на прикладному рівні. З 2005 року керує проєктами програмного забезпечення з розподіленими мультикультурними командами до 300 інженерів
Реєстрація на конференцію
Заповніть, будь ласка, форму

  Бажаний формат участі:
  Обробка персональних даних

  Оплачуючи участь, я підтверджую свою згоду з умовами “Політики повернення”, “Публічною офертою” та “Політикою конфіденційності”

  Оплату картами Visa і Mastercard забезпечує сервіс онлайн-платежів Portmone.com. Безпека оплати підтверджена міжнародним аудитом PCI DSS. Служба підтримки: тел. +380 (44) 2000902, support@portmone.com

  Організатор конференції
  об'єднання IT-компаній, діяльність яких спрямована на розвиток IT-галузі, створення інноваційного та технологічного іміджу регіону.
  Інфорпартнери конференції: