English Speaking Club для студентів

“Адаптація в компанії” — блок наступних зустрічей нашого English Speaking Club для студентів!

Світлана розкаже про:
🔸️on-boarding;
🔸️процес адаптації;
🔸️відділи, ролі та структуру компаній;
🔸️internal and external communications;
🔸️fuckups.

На вас чекають розмови про те, хто такі трейні, джун, мідл, сіньйор та градацію всередині компанії. Будемо обговорювати роботу різних департаментів, внутрішню та зовнішню комунікацію, NDA Privacy Policy, магазини компаній, зарплати, декларації та податки, ФОП або фізична особа, види звітів та зустрічей у командах, власне ПЗ та орендне ПЗ, порівняння плюсів та мінусів різних підходів в адаптації, ключові компетенції та завдання у компанії, тощо.

І основне — все це англійською, аби покращити свої скіли!

Записуйтесь скоріше!
Коли: Щочетверга о 20:00
Реєстрація: https://t.me/+ZrfAWQuuMqw4OGYy

Також дивись
Global Azure Bootcamp 2024

Підтримуємо зустріч наших колег і запрошуємо на Global Azure Bootcamp 2024. Odesa, Ukraine edition! 76 зустріч Microsoft .NET User Group Odesa!

На вас чекають 2 цікаві доповіді!
В цей четверг о 18:30 онлайн.

Хакатон Code Breaker

Odesa IT Family підтримала Хакатон Code Breaker.
CTF Code Breaker є популярним змаганням в галузі кібербезпеки, де школяри або студенти можуть отримати змогу змагатися у вирішенні завдань, що потребують знань з програмування, криптографії, мережевої безпеки та інших сфер пов’язаних з кібербезпекою.

Що таке і як працює CRS?

Odesa IT Family за підтримки агенції Digilaw запрошує вас на онлайн лампову зустріч, аби поговорити про автоматичний обмін податковою інформацією.

Хакатон Fresh Air 2024

Odesa IT Family, об’єднавши зусилля з Інститутом Штучного Інтелекту та Робототехніки Національного університету “Одеська політехніка” за підтримки генерального спонсора Akkerman, запрошують тебе долучитися до пошуку інноваційних рішень для відбудови та розвитку країни та бізнесу.

Підписка на новини від спільноти