News in IT
02.06.2023
IT Wave One day business Conference

ІТ-індустрія стала опорою для країни та її економіки у час війни.  Odesa IT Family за підтримки компаній-учасниць та партнерів активно  працює над розвитком IT-галузі в Одесі та регіоні. 

30.05.2023
U-Nation Conference

В Одесі до Дня Європи відбувся U-Nation Conference – для всіх, хто прагне створити сучасну Україну нашої мрії!

29.05.2023
Сучасні технології в ІТ: які вони?

18-19 травня за підтримки генерального партнера Odesa IT Family на базі Інституту комп’ютерних систем Національного університету “Одеська політехніка” відбулась XIII міжнародна наукова конференція “Сучасні Інформаційні Технології 2023”. В конференції взяли участь понад 100 молодих дослідників та студентів.

17.05.2023
Профорієнтаційні лекції для студентів і школярів

“Культурні відмінності в корпоративній культурі” та “AI в UX-дизайні: від початку до вдосконалення” — про це поговорили зі студентами 5 травня.

10.05.2023
Employer Branding Community

Friends of the Odesa IT Family, the Ukrainian Employer Branding Community has published the results of a study on how benefits in Ukrainian companies changed during a full-scale invasion.

05.05.2023
Career orientation lectures for students and schoolchildren

The lecture was held by Odesa IT Family together with Odesa National University named after I. I. Mechnikov on the initiative of Yury Mykolayovych Berkov, senior lecturer of the Department of Computer Systems and Technologies, and with the support of the Atom Space educational tech space.

Subscribe to community news