News in IT
29.05.2023
Сучасні технології в ІТ: які вони?

18-19 травня за підтримки генерального партнера Odesa IT Family на базі Інституту комп’ютерних систем Національного університету “Одеська політехніка” відбулась XIII міжнародна наукова конференція “Сучасні Інформаційні Технології 2023”. В конференції взяли участь понад 100 молодих дослідників та студентів.

20.03.2022
Нові можливості у додатку Дія

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. Нові можливості у додатку Дія: єДокумент Від початку активних бойових дій державні реєстри відключили з метою збільшення захищеності даних українців під час війни. Тож цифровий паспорт чи водійське у Дії не завжди під рукою, як у мирні часи. Саме тому була необхідна альтернатива, яка забезпечить швидке підтвердження […]

18.11.2021
GLOBAL LEDGER

УКРАЇНСЬКИЙ КРІПТО ML СТАРТАП GLOBAL LEDGER ВИХОДИТЬ НА СВІТОВИЙ РИНОК

01.11.2021
Компанія Facebook змінила назву на Meta

28-го жовтня на щорічній конференції з віртуальної та доповненої реальності Facebook Connect стало відомо, що компанія змінює назву на Meta.

11.08.2021
Інженери Intellias розроблятимуть місто майбутнього

Українська IT-компанія Intellias розроблятиме унікальне digital місто, яке використовуватиме відновлювальну енергію, штучний інтелект та інші технологічні рішення. Це один з наймасштабніших і найдорожчих IT проєктів у світі.

Subscribe to community news