Global Azure Bootcamp 2024

Підтримуємо зустріч наших колег і запрошуємо на Global Azure Bootcamp 2024. Odesa, Ukraine edition! 76 зустріч Microsoft .NET User Group Odesa!

На вас чекають 2 цікаві доповіді!
В цей четверг о 18:30 онлайн. Деталі: https://www.usergroup.od.ua/2024/04/global-azure-odesaukraine-2024.html

🔸Експериментальні функції Azure Bicep та Azure Monitoring Dashboards від Антона Бойка
Дуже давно Microsoft створив Bicep, щоб поліпшити наш досвід роботи з шаблонами ARM. Вони багаторазово стверджували, що не хотіли вигадувати ще один Terraform, але були ним натхнені. З іншого боку, ми не можемо ігнорувати загальний вплив Terraform на практику інфраструктури як коду. Тому зараз ми можемо бачити, що деякі функції з Terraform проникають в Bicep. Ми всі знаємо, як створювати моніторингові панелі Azure, і любимо їх. За менше ніж один день ви можете створити панель для свого середовища та легко спостерігати за всіма важливими метриками інфраструктури. На цьому сеансі Антон хотів би поділитися своїм досвідом створення моніторингових панелей Azure за допомогою коду та їх розгортання разом із самою інфраструктурою.
Спікер: Антон Бойко, засновник та головний спікер українського співтовариства Microsoft Azure. 20 років в ІТ-індустрії.

🔸Адаптивний хмарний сервіс. Як хмарні та штучно-інтелектуальні технології працюють одночасно в гібридних, краєвих та Інтернеті речей від Ігоря Леонтьєва
На цьому сеансі ми заглибимося в трансформаційну силу підходу Azure Adaptive Cloud, першовідкриваючої стратегії, побудованої на основі Azure Arc. Інтегруючи безперервно хмарні та штучно-інтелектуальні технології, Azure Arc дозволяє організаціям прискорити прийняття хмарних інновацій по всій їх IT-інфраструктурі, перевищуючи межі гібридних, краєвих та IoT середовищ.
Спікер: Ігор Леонтьєв працює в Microsoft більше 10 років і зараз є головним технічним директором Dvigunity.

Також дивись
Спікер IT Wave One-Day Business Conference — Наталія Жураковська

Як в сучасному світі виглядає турбота про своє здоров’я та життя? Що таке корпоративна філософія здоров’я та який її вплив на ефективність роботи підприємства?
Які дивіденди можна отримати інвестуючи в своє здоров’я?
Спікер IT Wave One-Day Business Conference — Наталія Жураковська, медичний директор ТОВ “Амбулаторія сімейного лікаря” — готує цікаву доповідь для наших учасників.

Конференція IT Wave One-Day Business Conference

Конференція IT Wave One-Day Business Conference не лише надасть вам можливість отримати цінні знання та інсайти від провідних експертів ІТ-галузі, але й стане частиною нашої благодійної місії.
Аби підтримати наших захисників, 100% від зібраних коштів буде перераховано на потреби Збройних Сил України.
Приходьте до нас 24 травня о 10:00, навчайтеся, підтримуйте нашу армію та маєте шанс виграти чудові призи!
Долучайтесь та робіть добро разом з нами!

Концепція MVP-продукту в студентських розробках

🚀🎓 Чудові новини для студентів! 🎓🚀
З радістю продовжуємо нашу серію професійних лекцій і не можемо дочекатися наступної!

🔍 Тема: “Концепція MVP-продукту в студентських розробках”

На цій майбутній лекції ви дізнаєтеся про світ Мінімальної Життєздатної Продукції (MVP) в розробках студентських проєктів.
Спікер: Віктор Яценко, HRD, продакт, прожект.

Конференція “Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє”

17 травня доєднуємось до конференції “Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє” від Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку!

Підписка на новини від спільноти