IT Networking for QA’s

За тиждень до нового року ми хочемо провести онлайн нетворкінг для найвідповідальніших людей у будь-якій IT компанії, а саме QA тестувальників. Саме вони проводять сотні тестів щодня досліджуючи роботу продукту, знаходячи в ній нюанси та формуючи рекомендації щодо їх усунення.

Запрошуємо в суботу двадцять п’ятого грудня всіх QA та розробників провести час у гарній компанії та обговорити наболівші теми.

Здавати чи не здавати – справа індивідуальна і залежить від різних факторів. Будемо трохи розводити холівари на тему “треба чи ні”, а так само поговоримо на тему: як підготуватися та скласти іспит. Або торкнемося теми “віку тестувальника”.

📍Де: Zoom

📆Дата: 25 грудня

🕒Час: 19-00 (Тривалість: 1.5-2 години)

📌Вартість – безкоштовно*

*, але за попередньою реєстрацією

https://forms.gle/dDSp2yK5Q2qWwTL37

Також дивись
Профорієнтаційні лекції для студентів та учнів старших класів

Очікуємо п’ятницю і нову цікаву лекцію в рамках нашого проєкту “Профорієнтаційні лекції для студентів та учнів старших класів”.

Odesa .NET Community “Створення архітектури для сучасної програми GenAI”

Ми в Odesa IT Family підтримаємо ком’юніті в їх активності! Цього разу доєднались до Odesa .NET Community і запрошуємо вас разом на 72 зустріч юзер-групи 27 вересня в 18:30.

Профорієнтаційні лекції для студентів та учнів старших класів

Перша зустріч “Професії в ІТ-компаніях” відбудеться вже в п’ятницю 22 вересня об 11:00 за адресою вулиця Дворянська, 2, ауд. 73, головний корпус університету.

OpsHelm and AWS CloudTrail від Odesa Cloud Native

Продовжуємо серію заходів Odesa Cloud Native! Нова тема “OpsHelm and AWS CloudTrail”!
Odesa IT Family підтримує Cloud Native Computing Foundation в організації івенту і запрошує вас на один з дуже корисних.

Підписка на новини від спільноти