IT talk: “New Nornmal and trends in the travel industry”

Зустріч буде актуальна для розробників, всіх, хто цікавиться тревел-практикою і тим, як індустрія буде розвиватися.

Реєстрація: https://bit.ly/3xcgkRH

📍Зустріч пройде офлайн, локація буде оголошена трохи пізніше і вам прийде інфомація на імеіл.

З усіх питань: ekaterina.kharchenko@dataart.com

🗓Дата: 12, серпня 19:00

Мова доповіді: російська

🖋Пандемія коронавіруса, мабуть, наймасштабніша подія за останній час. Під час пандемії у представників Travel, Transportation, and Hospitality Industry була зупинка серця. Більшість джерел вказує на 50-60% безробіття в основних сегментах галузі. Рівень завантаження готелів впав майже до 95% у всьому світі всього за кілька тижнів. У розпал карантину пропускна здатність авіакомпаній впала майже на 80%. Багато транзакційних підприємств в ланцюжку поставок істотно скоротили персонал. Туристичні компанії були буквально затоплені запитами на скасування, а час обробки повернень і скасувань збільшилась до 30-90 днів.

У всьому світі довгі місяці ізоляції зачепили всі аспекти життя: як ми працюємо, як ми робимо покупки, як ми спілкуємося і чим займаємося, коли майже всі розважальні події поза домівкою були заборонені. Країни поступово відкриваються знову, але «нормальне» – вже не те, що раніше. Соціальне дистанціювання і маски – звичайна справа, підприємства працюють віддалено і використовують нові політики, що забезпечують безпеку співробітників і споживачів.

В результаті пандемії в подорожах відбудуться далекосяжні зміни: тести ПЦР численні і потрібні майже всюди, вакциновані і видужали можуть подорожувати більш плавно і, здається, мають більше свободи пересування. Але будь-яка криза створює можливості для тих, хто відкрито новому і здатний швидко адаптуватися.

Чи буде відновлення після цієї кризи таким же, як і ті, з якими ми зіткнулися, і чи дійсно є позитивна сторона?

Про доповідача:

Максим Жданов, DataArt Vice President of Travel & Hospitality Practice

Також дивись
Global Azure Bootcamp 2024

Підтримуємо зустріч наших колег і запрошуємо на Global Azure Bootcamp 2024. Odesa, Ukraine edition! 76 зустріч Microsoft .NET User Group Odesa!

На вас чекають 2 цікаві доповіді!
В цей четверг о 18:30 онлайн.

Хакатон Code Breaker

Odesa IT Family підтримала Хакатон Code Breaker.
CTF Code Breaker є популярним змаганням в галузі кібербезпеки, де школяри або студенти можуть отримати змогу змагатися у вирішенні завдань, що потребують знань з програмування, криптографії, мережевої безпеки та інших сфер пов’язаних з кібербезпекою.

Що таке і як працює CRS?

Odesa IT Family за підтримки агенції Digilaw запрошує вас на онлайн лампову зустріч, аби поговорити про автоматичний обмін податковою інформацією.

Хакатон Fresh Air 2024

Odesa IT Family, об’єднавши зусилля з Інститутом Штучного Інтелекту та Робототехніки Національного університету “Одеська політехніка” за підтримки генерального спонсора Akkerman, запрошують тебе долучитися до пошуку інноваційних рішень для відбудови та розвитку країни та бізнесу.

Підписка на новини від спільноти