IT talk: “New Nornmal and trends in the travel industry”

Зустріч буде актуальна для розробників, всіх, хто цікавиться тревел-практикою і тим, як індустрія буде розвиватися.

Реєстрація: https://bit.ly/3xcgkRH

📍Зустріч пройде офлайн, локація буде оголошена трохи пізніше і вам прийде інфомація на імеіл.

З усіх питань: ekaterina.kharchenko@dataart.com

🗓Дата: 12, серпня 19:00

Мова доповіді: російська

🖋Пандемія коронавіруса, мабуть, наймасштабніша подія за останній час. Під час пандемії у представників Travel, Transportation, and Hospitality Industry була зупинка серця. Більшість джерел вказує на 50-60% безробіття в основних сегментах галузі. Рівень завантаження готелів впав майже до 95% у всьому світі всього за кілька тижнів. У розпал карантину пропускна здатність авіакомпаній впала майже на 80%. Багато транзакційних підприємств в ланцюжку поставок істотно скоротили персонал. Туристичні компанії були буквально затоплені запитами на скасування, а час обробки повернень і скасувань збільшилась до 30-90 днів.

У всьому світі довгі місяці ізоляції зачепили всі аспекти життя: як ми працюємо, як ми робимо покупки, як ми спілкуємося і чим займаємося, коли майже всі розважальні події поза домівкою були заборонені. Країни поступово відкриваються знову, але «нормальне» – вже не те, що раніше. Соціальне дистанціювання і маски – звичайна справа, підприємства працюють віддалено і використовують нові політики, що забезпечують безпеку співробітників і споживачів.

В результаті пандемії в подорожах відбудуться далекосяжні зміни: тести ПЦР численні і потрібні майже всюди, вакциновані і видужали можуть подорожувати більш плавно і, здається, мають більше свободи пересування. Але будь-яка криза створює можливості для тих, хто відкрито новому і здатний швидко адаптуватися.

Чи буде відновлення після цієї кризи таким же, як і ті, з якими ми зіткнулися, і чи дійсно є позитивна сторона?

Про доповідача:

Максим Жданов, DataArt Vice President of Travel & Hospitality Practice

Також дивись
Профорієнтаційні лекції для студентів та учнів старших класів

Очікуємо п’ятницю і нову цікаву лекцію в рамках нашого проєкту “Профорієнтаційні лекції для студентів та учнів старших класів”.

Odesa .NET Community “Створення архітектури для сучасної програми GenAI”

Ми в Odesa IT Family підтримаємо ком’юніті в їх активності! Цього разу доєднались до Odesa .NET Community і запрошуємо вас разом на 72 зустріч юзер-групи 27 вересня в 18:30.

Профорієнтаційні лекції для студентів та учнів старших класів

Перша зустріч “Професії в ІТ-компаніях” відбудеться вже в п’ятницю 22 вересня об 11:00 за адресою вулиця Дворянська, 2, ауд. 73, головний корпус університету.

OpsHelm and AWS CloudTrail від Odesa Cloud Native

Продовжуємо серію заходів Odesa Cloud Native! Нова тема “OpsHelm and AWS CloudTrail”!
Odesa IT Family підтримує Cloud Native Computing Foundation в організації івенту і запрошує вас на один з дуже корисних.

Підписка на новини від спільноти