Конференція “Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє”

17 травня доєднуємось до конференції “Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє” від Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку!

Від Odesa IT Family на конференції виступлять:

🔹Maxim Bastion, Chief coordinator, talent management program, DataArt, з темою “Приклади прикладного використання АІ в реальних галузях”
Максим має близько 20 років досвіду в IT. Досвід створення команд від 3 до 100+ людей, брав участь в управлінні командами з 1000+ людей та має досвід роботи в сервісних та товарних компаніях.

🔹Олена Григорко, Regional Department Manager (Dnipro&Odesa), Luxoft Ukraine, з темою “Роль інформаційних технологій в українському суспільстві”
Олена в ІТ більше 16 років. Пройшла шлях від офіс-менеджера до регіональної директорки Дніпровського та Одеського офісів.

🔹Катерина Соловей, CEO Odesa IT Family, розповість про спільноту і важливість об’єднання для досягнення важливих цілей з розвитку IT-ком’юніті.

🔹Вадим Чакрян, Head of Information Security Department at DataArt, з темою “ШІ для кіберзлочинців і кібербзпечників – який зараз рахунок?”

Детальніше про конференцію: https://www.srci.com.ua/uk/about/

Також дивись
Спікер IT Wave One-Day Business Conference — Наталія Жураковська

Як в сучасному світі виглядає турбота про своє здоров’я та життя? Що таке корпоративна філософія здоров’я та який її вплив на ефективність роботи підприємства?
Які дивіденди можна отримати інвестуючи в своє здоров’я?
Спікер IT Wave One-Day Business Conference — Наталія Жураковська, медичний директор ТОВ “Амбулаторія сімейного лікаря” — готує цікаву доповідь для наших учасників.

Конференція IT Wave One-Day Business Conference

Конференція IT Wave One-Day Business Conference не лише надасть вам можливість отримати цінні знання та інсайти від провідних експертів ІТ-галузі, але й стане частиною нашої благодійної місії.
Аби підтримати наших захисників, 100% від зібраних коштів буде перераховано на потреби Збройних Сил України.
Приходьте до нас 24 травня о 10:00, навчайтеся, підтримуйте нашу армію та маєте шанс виграти чудові призи!
Долучайтесь та робіть добро разом з нами!

Концепція MVP-продукту в студентських розробках

🚀🎓 Чудові новини для студентів! 🎓🚀
З радістю продовжуємо нашу серію професійних лекцій і не можемо дочекатися наступної!

🔍 Тема: “Концепція MVP-продукту в студентських розробках”

На цій майбутній лекції ви дізнаєтеся про світ Мінімальної Життєздатної Продукції (MVP) в розробках студентських проєктів.
Спікер: Віктор Яценко, HRD, продакт, прожект.

IT Wave One-Day Business Conference

Запрошуємо вас на захоплюючу подію, що розкриє перед вами інсайти IT-сектору у сьогоденні!
Долучайтесь до нашої вже восьмої конференції IT Wave One-Day Business Conference, яку ми готуємо разом з СК UNIVERSALNA та IT – компанією EPAM за підтримки UKRSIBBANK BNP Paribas Group!

Підписка на новини від спільноти