“Школа юного банкіра”

Зустрічі офлайн бути! Вже 27 березня о 16:00 разом з нашим системним партнером UKRSIBBANK BNP Paribas Group ми відкриємо дітям з внутрішньо переміщених сімей цікаві і корисні теми, які стануть їм у нагоді! Проєкт IT4KIDS продовжується завдяки нашому UKRSIBBANK BNP Paribas Group і цього разу ми вивчатимемо фінанси.

27 березня о 16:00 в рамках проєкту від банку “Школа юного банкіра” поговоримо про гроші, історію їх виникнення, а також про банк, картку та як користуватись нею безпечно. Для легкого сприйняття інформації урок проводиться у ігровій формі.

Діти “подорожують” у далеке минуле, коли ще не було грошей, щоб дізнатися, як люди купували необхідні речі. Учні дізнаються про походження грошей, намагаються передбачити майбутнє і вгадати, як гроші будуть виглядати у далекому майбутньому. Звучить цікаво, чи не так?

Дякуємо UKRSIBBANK BNP Paribas Group
за співпрацю і підтримку нашого шляху розвитку освітніх проєктів!

Також дивись
Спікер IT Wave One-Day Business Conference — Наталія Жураковська

Як в сучасному світі виглядає турбота про своє здоров’я та життя? Що таке корпоративна філософія здоров’я та який її вплив на ефективність роботи підприємства?
Які дивіденди можна отримати інвестуючи в своє здоров’я?
Спікер IT Wave One-Day Business Conference — Наталія Жураковська, медичний директор ТОВ “Амбулаторія сімейного лікаря” — готує цікаву доповідь для наших учасників.

Конференція IT Wave One-Day Business Conference

Конференція IT Wave One-Day Business Conference не лише надасть вам можливість отримати цінні знання та інсайти від провідних експертів ІТ-галузі, але й стане частиною нашої благодійної місії.
Аби підтримати наших захисників, 100% від зібраних коштів буде перераховано на потреби Збройних Сил України.
Приходьте до нас 24 травня о 10:00, навчайтеся, підтримуйте нашу армію та маєте шанс виграти чудові призи!
Долучайтесь та робіть добро разом з нами!

Концепція MVP-продукту в студентських розробках

🚀🎓 Чудові новини для студентів! 🎓🚀
З радістю продовжуємо нашу серію професійних лекцій і не можемо дочекатися наступної!

🔍 Тема: “Концепція MVP-продукту в студентських розробках”

На цій майбутній лекції ви дізнаєтеся про світ Мінімальної Життєздатної Продукції (MVP) в розробках студентських проєктів.
Спікер: Віктор Яценко, HRD, продакт, прожект.

Конференція “Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє”

17 травня доєднуємось до конференції “Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє” від Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку!

Підписка на новини від спільноти