“Школа юного банкіра”

Зустрічі офлайн бути! Вже 27 березня о 16:00 разом з нашим системним партнером UKRSIBBANK BNP Paribas Group ми відкриємо дітям з внутрішньо переміщених сімей цікаві і корисні теми, які стануть їм у нагоді! Проєкт IT4KIDS продовжується завдяки нашому UKRSIBBANK BNP Paribas Group і цього разу ми вивчатимемо фінанси.

27 березня о 16:00 в рамках проєкту від банку “Школа юного банкіра” поговоримо про гроші, історію їх виникнення, а також про банк, картку та як користуватись нею безпечно. Для легкого сприйняття інформації урок проводиться у ігровій формі.

Діти “подорожують” у далеке минуле, коли ще не було грошей, щоб дізнатися, як люди купували необхідні речі. Учні дізнаються про походження грошей, намагаються передбачити майбутнє і вгадати, як гроші будуть виглядати у далекому майбутньому. Звучить цікаво, чи не так?

Дякуємо UKRSIBBANK BNP Paribas Group
за співпрацю і підтримку нашого шляху розвитку освітніх проєктів!

Також дивись
Global Azure Bootcamp 2024

Підтримуємо зустріч наших колег і запрошуємо на Global Azure Bootcamp 2024. Odesa, Ukraine edition! 76 зустріч Microsoft .NET User Group Odesa!

На вас чекають 2 цікаві доповіді!
В цей четверг о 18:30 онлайн.

Хакатон Code Breaker

Odesa IT Family підтримала Хакатон Code Breaker.
CTF Code Breaker є популярним змаганням в галузі кібербезпеки, де школяри або студенти можуть отримати змогу змагатися у вирішенні завдань, що потребують знань з програмування, криптографії, мережевої безпеки та інших сфер пов’язаних з кібербезпекою.

Що таке і як працює CRS?

Odesa IT Family за підтримки агенції Digilaw запрошує вас на онлайн лампову зустріч, аби поговорити про автоматичний обмін податковою інформацією.

Хакатон Fresh Air 2024

Odesa IT Family, об’єднавши зусилля з Інститутом Штучного Інтелекту та Робототехніки Національного університету “Одеська політехніка” за підтримки генерального спонсора Akkerman, запрошують тебе долучитися до пошуку інноваційних рішень для відбудови та розвитку країни та бізнесу.

Підписка на новини від спільноти