TechCrunch Disrupt 2022

Український фонд стартапів разом з Ukrainian Bridge, Програмою USAID «‎‎Конкурентоспроможна економіка України» та за підтримки Міністерства цифрової трансформації оголошують про початок відбору українських стартапів на участь у Ukrainian Startup Pavilion у рамках культової конференції TechCrunch Disrupt.

TechCrunch Disrupt — одна з найбільш відомих у світі подій для стартапів, відбудеться 18-20 жовтня у Сан-Франциско, США. Подія об’єднає більше 10 000 відвідувачів із 125 країн світу: засновників стартапів, розробників, інвесторів та інших експертів. 

Українська делегація представить Ukrainian Pavilion – окремий стенд у павільйоні стартапів. Крім того, Україна готує спеціальний захід та освітню програму для стартапів.

Співорганізатори – Ukrainian Startup Fund та Ukrainian Bridge. Партнер стартап-стенду – Demium Ukraine. Делегація відбудеться за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства закордонних справ України та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». 

  До участі запрошуються стартапи, які:

  • Знаходяться на початковому етапі: Pre-Seed, Seed або Series A;
  • Мають англомовного засновника (або англомовного представника);
  • Мають функціональний прототип для демонстрації.

Подати заявку можна до 28 вересня 2022 року.

Реєстрація для стартапів: https://usf.com.ua/ukraine-at-techcrunch-disrupt/

Для партнерів делегації та компаній: https://www.uabridge.org/rich-us 

 

Також дивись
Профорієнтаційні лекції для студентів та учнів старших класів

Очікуємо п’ятницю і нову цікаву лекцію в рамках нашого проєкту “Профорієнтаційні лекції для студентів та учнів старших класів”.

Odesa .NET Community “Створення архітектури для сучасної програми GenAI”

Ми в Odesa IT Family підтримаємо ком’юніті в їх активності! Цього разу доєднались до Odesa .NET Community і запрошуємо вас разом на 72 зустріч юзер-групи 27 вересня в 18:30.

Профорієнтаційні лекції для студентів та учнів старших класів

Перша зустріч “Професії в ІТ-компаніях” відбудеться вже в п’ятницю 22 вересня об 11:00 за адресою вулиця Дворянська, 2, ауд. 73, головний корпус університету.

OpsHelm and AWS CloudTrail від Odesa Cloud Native

Продовжуємо серію заходів Odesa Cloud Native! Нова тема “OpsHelm and AWS CloudTrail”!
Odesa IT Family підтримує Cloud Native Computing Foundation в організації івенту і запрошує вас на один з дуже корисних.

Підписка на новини від спільноти