U-Nation Startup & Innovation Conference

В цю п’ятницю чекаємо вас на U-Nation Startup & Innovation Conference 🔥
Партнер заходу — Odesa IT-family.

Будемо говорити про інновації у відродженні України, інтеграцію технологій до бізнесу та, звісно, про актуальні напрями розвитку IT у майбутні 10 років. Також відбудеться  Pitch Show!

У конференції беруть участь представники компаній-учасниць Odesa IT Family. Під час панельної дискусії з приводу розвитку IT виступлять:
🔹Модератор Ірина Дятленко (Regional Department Manager, Luxoft Ukraine)
🔹Maxim Bastion (Сhief coordinator talent management program at DataArt/Chairman of the bord at Odesa IT-family)
🔹 Олександр Васильков  (Delivery Director at Intellias)
🔹Андрій Колодницькій (Staff Engineer at Capgemini Engineering)
Також спікером панельної дискусії буде Михайло Лобачев (Директор Інституту Штучного Інтелекту та Робототехніки, “Одеська Політехніка”).

Серед спікерів інвестори, фонди, IT-компанії як з України, так і в онлайн зі всього світу. Наприклад, вас очікує livestream з інвесторами Силиконової Долини та Європи!
Також Thibaud Dumas (Paris, France) розповість про міжнародну підтримку у діджиталізації України, Єгоров Віктор (засновник і науковий керівник найбільшої в Україні лабораторії робототехніки та найбільшої лабораторії прототипування в Європі FabLab MiRONAFT) поділиться інформацією про світові тренди робототехніки до 2030 року та місце України в цих процесах та ще багато цікаво. Детальніше можна дізнатись на сайті: https://secure.wayforpay.com/payment/Unation.conference

Кого зацікавить?
🔹IT-підприємців та розробників;
🔹стартапів, що мріють втілити свої мрії;
🔹всіх, хто цікавиться технологіями та майбутнім!

7 липня у арт-центрі Віри Холодної на Одеській Кіностудії з 16:45 до 21:45.

🎟Квитки 500грн у попередньому продажу, 700грн в день заходу
За посиланням: https://secure.wayforpay.com/payment/Unation.conference

Також дивись
Global Azure Bootcamp 2024

Підтримуємо зустріч наших колег і запрошуємо на Global Azure Bootcamp 2024. Odesa, Ukraine edition! 76 зустріч Microsoft .NET User Group Odesa!

На вас чекають 2 цікаві доповіді!
В цей четверг о 18:30 онлайн.

Хакатон Code Breaker

Odesa IT Family підтримала Хакатон Code Breaker.
CTF Code Breaker є популярним змаганням в галузі кібербезпеки, де школяри або студенти можуть отримати змогу змагатися у вирішенні завдань, що потребують знань з програмування, криптографії, мережевої безпеки та інших сфер пов’язаних з кібербезпекою.

Що таке і як працює CRS?

Odesa IT Family за підтримки агенції Digilaw запрошує вас на онлайн лампову зустріч, аби поговорити про автоматичний обмін податковою інформацією.

Хакатон Fresh Air 2024

Odesa IT Family, об’єднавши зусилля з Інститутом Штучного Інтелекту та Робототехніки Національного університету “Одеська політехніка” за підтримки генерального спонсора Akkerman, запрошують тебе долучитися до пошуку інноваційних рішень для відбудови та розвитку країни та бізнесу.

Підписка на новини від спільноти