​​Вебінар “Інтеграція в Дія.City”

Залишились питання щодо інтеграції у Дія.City? Запрошуємо на вебінар, де ми остаточно розставимо всі крапки над і та прояснимо все, що досі турбує.

📍Коли: 2 грудня о 13:00
📍Де: онлайн
📍Реєстрація за посиланням

На всі питання дадуть відповідь:

🔸Олександр Борняков, заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку ІТ;
🔸Наталя Денікеєва, керівниця проєктного офісу Дія.City;
🔸Олексій Добронравов,  провідний legal-експерт проєктного офісу Дія.City.

Це закрита онлайн-подія за співпраці Міністерства цифрової трансформації України та Odesa IT Family.  Розберемо усі нюанси спеціального правового простору. Дія.City —  все, що вам кортить дізнатись а також поговоримо про стратегію Мінцифри у воєнний час.

Чекаємо!

Також дивись
Global Azure Bootcamp 2024

Підтримуємо зустріч наших колег і запрошуємо на Global Azure Bootcamp 2024. Odesa, Ukraine edition! 76 зустріч Microsoft .NET User Group Odesa!

На вас чекають 2 цікаві доповіді!
В цей четверг о 18:30 онлайн.

Хакатон Code Breaker

Odesa IT Family підтримала Хакатон Code Breaker.
CTF Code Breaker є популярним змаганням в галузі кібербезпеки, де школяри або студенти можуть отримати змогу змагатися у вирішенні завдань, що потребують знань з програмування, криптографії, мережевої безпеки та інших сфер пов’язаних з кібербезпекою.

Що таке і як працює CRS?

Odesa IT Family за підтримки агенції Digilaw запрошує вас на онлайн лампову зустріч, аби поговорити про автоматичний обмін податковою інформацією.

Хакатон Fresh Air 2024

Odesa IT Family, об’єднавши зусилля з Інститутом Штучного Інтелекту та Робототехніки Національного університету “Одеська політехніка” за підтримки генерального спонсора Akkerman, запрошують тебе долучитися до пошуку інноваційних рішень для відбудови та розвитку країни та бізнесу.

Підписка на новини від спільноти