Вебінар від Odesa IT Family:війна та відносини

Запрошуємо вас на вебінар 4-го серпня поговорити про проблеми, які актуалізувались з війною і потребують уваги!

У деяких життєвих аспектах ми відчуваємо брак енергії, а в інших з’явилися сили зробити те, на що раніше не наважувалися.
Стосунки в парі, відносини «дитина-доросла», міжпоколінські, дружні, по різні боки барикад, робітники — всі ці типи відносин, на які так чи інакше вплинула війна.
Війна дала кожному з нас можливість (на жаль, вимушену) замислитися про свої бажання та свої цілі.

📆Коли: 4 серпня 18:30

📍Де: Instagram Odesa IT Family

📌Участь на основі free donation ⠀

Своєю експертною думкою поділяться:

  • Тетяна Павлова — психологиня-сексологиня. Магістерка психології. Координаторка психологічної гарячої лінії «Марш Жінок». Психологиня Всеукраїнської Ліги Легалайф.
  • Марія Турянська — магістерка психології, гештальт-терапевтка на 2 ступені навчання, психологиня гарячої лінії психологічної допомоги «Марш Жінок».

Всі зібрані кошти будуть направлені на придбання коптеру DJI Matric 300 RTK для військової частини A3425!

Готуйте свої питання і доєднуйтесь!

Також дивись
Global Azure Bootcamp 2024

Підтримуємо зустріч наших колег і запрошуємо на Global Azure Bootcamp 2024. Odesa, Ukraine edition! 76 зустріч Microsoft .NET User Group Odesa!

На вас чекають 2 цікаві доповіді!
В цей четверг о 18:30 онлайн.

Хакатон Code Breaker

Odesa IT Family підтримала Хакатон Code Breaker.
CTF Code Breaker є популярним змаганням в галузі кібербезпеки, де школяри або студенти можуть отримати змогу змагатися у вирішенні завдань, що потребують знань з програмування, криптографії, мережевої безпеки та інших сфер пов’язаних з кібербезпекою.

Що таке і як працює CRS?

Odesa IT Family за підтримки агенції Digilaw запрошує вас на онлайн лампову зустріч, аби поговорити про автоматичний обмін податковою інформацією.

Хакатон Fresh Air 2024

Odesa IT Family, об’єднавши зусилля з Інститутом Штучного Інтелекту та Робототехніки Національного університету “Одеська політехніка” за підтримки генерального спонсора Akkerman, запрошують тебе долучитися до пошуку інноваційних рішень для відбудови та розвитку країни та бізнесу.

Підписка на новини від спільноти