Відбувся масштабний День донора

21 червня відбувся масштабний День донора, організований компаніями Odesa IT Family та Intellias у співпраці з Одеською обласною станцією переливання крові. Подія зібрала представників багатьох компаній, які активно підтримують соціальні проєкти та долучилися до цієї благородної справи.

До ініціативи приєдналися: Odesa IT Family, Intellias, Akkerman Solutions, Provectus, Techmagic, DT Partners, AUTODOC, Цитрус, Synebo, ФКІТ, представники з факультету кібербезпеки Одеської юридичної академії.

Завдяки зусиллям цих компаній, донорська акція пройшла успішно. Безліч співробітників та партнерів надали свою кров для постраждалих від війни, що може врятувати багато життів.
Також ми дякуємо всім, хто підтримав нас інформаційно: компанія DataArt, Capgemini Engineering, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Одеська обласна державна адміністрація.

Ми дякуємо всім, хто взяв участь у заході та зробив свій внесок у підтримку тих, хто цього потребує. Ця ініціатива продемонструвала єдність та готовність допомагати, що є важливим кроком у підтримці наших захисників!

Також дивись
Відбувся круглий стіл з представниками ОВА

17 червня відбувся круглий стіл з представниками ОВА. Керівництво напрямку цифровізації а саме заступник голови Одеської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Сергій Кропива проявив ініціативу і запросив спільноту на круглий стіл оффлайн.

Відбувся День відкритих дверей в МГУ

На Факультеті кібербезпеки, програмної інженерії та компʼютерних наук в МГУ відбувся День відкритих дверей!

Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств

“Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств” — тема, яка викликає багато інтересу, адже є надзвичайно актуальною.
Саме тому разом з нашими партнерами, компанією DT Partners, ми провели юридичний вебінар. Консультувала і ділилась останніми апдейтами Ірина Гаврилюк, адвокат DT Partners.

Концепція MVP-продукту в студентських розробках

Мінімально життєздатні продукти (MVP) — це не продукти з обмеженою функціональністю, а “стратегія, яка використовується для швидкого та кількісного дослідження ринку для конкретного продукту чи функції
продукту”.
Про світ MVP в розробках студентських проєктів розповідав Віктор Яценко, HRD, продакт, прожект на лекції в рамках проєкту “IT Starts”.

Підписка на новини від спільноти