Агенція регіонального розвитку Одеської області

Агенція регіонального розвитку Одеської області — наші партнери та колеги — мають безліч цікавих і корисних проєктів, і ми б хотіли познайомити вас ближче з роботою цієї команди фахівців.

За 2023 рік Агенції вдалось зібрати коаліцію міжнародних партнерів та експертів, а також основних внутрішніх стейкхолдерів для спільної роботи над розробкою Стратегії відновлення та розвитку області та плану відновлення. Разом з територіальними громадами області працювали над вирішенням нагальних економічних, соціальних та гуманітарних викликів, активно представляючи Одещину на міжнародних та національних аренах.

🔅185 сформованих інвестиційних майданчиків ОТГ
🔅150 зібраних в реєстр проєктів відновлення регіону
🔅35 оформлених грантових заявок, з яких 19 виграних грантів
🔅30 млн грн залучених завдяки виграним грантам
🔅53 млн грн залучених у вигляді матеріально-технічної допомоги в регіон
🔅28 здійснених євроінтеграційних комунікаційних заходів та заходів з розвитку транскордонного співробітництва
🔅27 заходів просування економічного потенціалу Одещини за кордоном
тощо.

Новий рік Агенція починає з активного вивчення можливостей та пропозицій, що сприятимуть розвитку нашого регіону. Наразі опублікувано оновлений дайджест грантових можливостей, в якому можуть бути зацікавлені бізнес, громадськість, місцеве самоврядування та транскордонні співробітництва.

Ви маєте змогу:
• Залучити фінансові ресурси для підтримки розвитку вашого бізнесу. Використання грантів зміцнює економічний потенціал регіону та створює нові робочі місця.
• Отримати фінансову допомогу для реалізації дослідницьких проектів, ініціатив у сферах освіти, культури, а також інноваційних розробок.
🚀 Мета Агенції — стимулювати розвиток і креативність у різних сферах життя. Запрошуємо вас долучитися до грантових можливостей, роблячи кроки до власного успіху та просування розвитку України!

Також дивись
DT Partners

DT Partners зосереджується на наданні юридичного абонентського супроводу та комплексної підтримки для бізнесу.

U-Nation

Фокус U-Nation — це створення інноваційної екосистеми в Одеському регіоні, розвиток стартапів та технологій, залучення міжнародної бізнес та інвест-спільноти до економічного відновлення України.

Новини від наших партнерів UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Банк поновив акцію для айтівців. Скористатися спеціальними умовами обслуговування може середній та малий ІТ-бізнес із кодами КВЕД 58.21; 58.29; 62*; 63*; 74.10, що не має відкритих поточних рахунків та зарплатно-карткових проєктів у банку.

Проєктний офіс Intellias – найкращий у Європі та один із найкращих у світі

Офіс управління проєктами (Project Management Office – PMO) ІТ-компанії Intellias очолив рейтинг найкращих у Європі та потрапив до четвірки найкращих у світі за версією міжнародної організації PMO Global Alliance.

Підписка на новини від спільноти