Агенція регіонального розвитку Одеської області

Агенція регіонального розвитку Одеської області — наші партнери та колеги — мають безліч цікавих і корисних проєктів, і ми б хотіли познайомити вас ближче з роботою цієї команди фахівців.

За 2023 рік Агенції вдалось зібрати коаліцію міжнародних партнерів та експертів, а також основних внутрішніх стейкхолдерів для спільної роботи над розробкою Стратегії відновлення та розвитку області та плану відновлення. Разом з територіальними громадами області працювали над вирішенням нагальних економічних, соціальних та гуманітарних викликів, активно представляючи Одещину на міжнародних та національних аренах.

🔅185 сформованих інвестиційних майданчиків ОТГ
🔅150 зібраних в реєстр проєктів відновлення регіону
🔅35 оформлених грантових заявок, з яких 19 виграних грантів
🔅30 млн грн залучених завдяки виграним грантам
🔅53 млн грн залучених у вигляді матеріально-технічної допомоги в регіон
🔅28 здійснених євроінтеграційних комунікаційних заходів та заходів з розвитку транскордонного співробітництва
🔅27 заходів просування економічного потенціалу Одещини за кордоном
тощо.

Новий рік Агенція починає з активного вивчення можливостей та пропозицій, що сприятимуть розвитку нашого регіону. Наразі опублікувано оновлений дайджест грантових можливостей, в якому можуть бути зацікавлені бізнес, громадськість, місцеве самоврядування та транскордонні співробітництва.

Ви маєте змогу:
• Залучити фінансові ресурси для підтримки розвитку вашого бізнесу. Використання грантів зміцнює економічний потенціал регіону та створює нові робочі місця.
• Отримати фінансову допомогу для реалізації дослідницьких проектів, ініціатив у сферах освіти, культури, а також інноваційних розробок.
🚀 Мета Агенції — стимулювати розвиток і креативність у різних сферах життя. Запрошуємо вас долучитися до грантових можливостей, роблячи кроки до власного успіху та просування розвитку України!

Також дивись
ReSkill UA запускає стипендії на навчання

Нестача кваліфікованих кадрів — один із головних викликів на ринку праці сьогодні. Але є рішення!
Ділимось корисними новинами проєкту наших друзів ReSkill UA — стипендії на навчання, які допоможуть отримати затребувані навички та знайти роботу.

IntelliAsistant — переможець 2024 AI Breakthrough Award

Щороку премія AI Breakthrough відзначає найінноваційніші технології та продукти на світовому ринку штучного інтелекту. Цього року перше місце у номінації “Найкраща платформа для чат-ботів” завоював універсальний помічник зі штучним інтелектом, розроблений інженерами Intellias!

Вражаюча подія у Берліні, яку провела команда U-Nation

Ділимось вражаючою подією у Берліні, яку провела команда U-Nation, партнери Odesa IT Family!

Proggy-Buggy — Towel Contest 2024

Компанія DataArt, учасниця Odesa IT Family, запрошує взяти участь у весняному турнірі щорічної міжнародної олімпіади зі спортивного програмування Proggy-Buggy — Towel Contest 2024, що відбудеться 25 травня 2024 року о 13:00!

Підписка на новини від спільноти