DT Partners

Маємо честь представити нового учасника нашої дружної сім’ї — компанію DT Partners. Щиро вітаємо її у рядах Odesa IT Family!

🌐 Про DT Partners:
З 2018 року DT Partners зосереджується на наданні юридичного абонентського супроводу та комплексної підтримки для бізнесу. Їхня місія — сформувати безпеку вашого ІТ-бізнесу, дозволяючи вам спокійно фокусуватися на його розвитку.

🚀 Принципи DT Partners:
1. Довіра гарантує свободу та творчість. Довіра стимулює, а не обмежує.
2. Більше ніж просто якісні послуги, максимум від наявних ресурсів у напрямку до бажаного результату.
3. Первинна нагорода – вдячність та впевненість клієнта в нашій співпраці.
4. Ріст і вдосконалення команди, методів, принципів. Рух у ногу з часом та сучасними вимогами.
5. Індивідуалізація послуг, гнучкість розуму, глибокий аналіз.

Цей новий етап співпраці відкриває нові можливості для обох сторін. З нетерпінням очікуємо на подальшу плідну співпрацю та спільний успіх!

Також дивись
Proggy-Buggy — Towel Contest 2024

Компанія DataArt, учасниця Odesa IT Family, запрошує взяти участь у весняному турнірі щорічної міжнародної олімпіади зі спортивного програмування Proggy-Buggy — Towel Contest 2024, що відбудеться 25 травня 2024 року о 13:00!

Intellias придбав американську IT компанію C2 Solutions, що спеціалізується на Digital Health та Medical Devices

Intellias, одна з найбільших IT компаній в Україні, оголосила про придбання 100% акцій C2 Solutions, сервісної IT компанії, що розташовується в штаті Міннесота, США. Компанія заснована у 2010 році і має глибоку експертизу в сфері цифрової медицини і розробці технологій для медичного устаткування.

Новини від наших партнерів UKRSIBBANK BNP Paribas Group

UKRSIBBANK BNP Paribas Group пропонує українцям оформити картку єВідновлення, щоб отримати компенсацію за пошкоджене житло, та водночас узяти участь в акції.

U-Nation

Фокус U-Nation — це створення інноваційної екосистеми в Одеському регіоні, розвиток стартапів та технологій, залучення міжнародної бізнес та інвест-спільноти до економічного відновлення України.

Підписка на новини від спільноти