Новий партнер Odesa IT Family

Раді повідомити, що Hillel IT School стала нашим партнером та частиною Odesa IT Family!

Комп’ютерна школа Hillel — одна з найбільших IT-шкіл в Україні, яка навчає програмуванню, тестуванню, менеджменту та рекрутингу. 

У школу приходять і ті, хто хоче здобути нову професію або «прокачати» вже існуючі знання, і люди, які бажають підвищити свою кваліфікацію.

У Hillel IT School вірять в інновації, доступність IT-освіти для всіх українців та українок, а також у відсутність перешкод для здобуття IT-спеціальності.

Одним з ключових показників роботи школи є відсоток працевлаштованих студентів. Для того, щоб цей показник був максимально високим, до викладацького складу запрошують тільки практикуючих фахівців з кращих IT-компаній, підбирають актуальні матеріали для навчання і максимально комфортно організовують навчальний процес.

Чекаємо на амбітні проєкти та плідну співпрацю!

Також дивись
Proggy-Buggy — Towel Contest 2024

Компанія DataArt, учасниця Odesa IT Family, запрошує взяти участь у весняному турнірі щорічної міжнародної олімпіади зі спортивного програмування Proggy-Buggy — Towel Contest 2024, що відбудеться 25 травня 2024 року о 13:00!

Intellias придбав американську IT компанію C2 Solutions, що спеціалізується на Digital Health та Medical Devices

Intellias, одна з найбільших IT компаній в Україні, оголосила про придбання 100% акцій C2 Solutions, сервісної IT компанії, що розташовується в штаті Міннесота, США. Компанія заснована у 2010 році і має глибоку експертизу в сфері цифрової медицини і розробці технологій для медичного устаткування.

Новини від наших партнерів UKRSIBBANK BNP Paribas Group

UKRSIBBANK BNP Paribas Group пропонує українцям оформити картку єВідновлення, щоб отримати компенсацію за пошкоджене житло, та водночас узяти участь в акції.

DT Partners

DT Partners зосереджується на наданні юридичного абонентського супроводу та комплексної підтримки для бізнесу.

Підписка на новини від спільноти