Новий партнер Odesa IT Family

Раді повідомити, що Hillel IT School стала нашим партнером та частиною Odesa IT Family!

Комп’ютерна школа Hillel — одна з найбільших IT-шкіл в Україні, яка навчає програмуванню, тестуванню, менеджменту та рекрутингу. 

У школу приходять і ті, хто хоче здобути нову професію або «прокачати» вже існуючі знання, і люди, які бажають підвищити свою кваліфікацію.

У Hillel IT School вірять в інновації, доступність IT-освіти для всіх українців та українок, а також у відсутність перешкод для здобуття IT-спеціальності.

Одним з ключових показників роботи школи є відсоток працевлаштованих студентів. Для того, щоб цей показник був максимально високим, до викладацького складу запрошують тільки практикуючих фахівців з кращих IT-компаній, підбирають актуальні матеріали для навчання і максимально комфортно організовують навчальний процес.

Чекаємо на амбітні проєкти та плідну співпрацю!

Також дивись
DT Partners

DT Partners зосереджується на наданні юридичного абонентського супроводу та комплексної підтримки для бізнесу.

U-Nation

Фокус U-Nation — це створення інноваційної екосистеми в Одеському регіоні, розвиток стартапів та технологій, залучення міжнародної бізнес та інвест-спільноти до економічного відновлення України.

Агенція регіонального розвитку Одеської області

Новий рік Агенція починає з активного вивчення можливостей та пропозицій, що сприятимуть розвитку нашого регіону.

Новини від наших партнерів UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Банк поновив акцію для айтівців. Скористатися спеціальними умовами обслуговування може середній та малий ІТ-бізнес із кодами КВЕД 58.21; 58.29; 62*; 63*; 74.10, що не має відкритих поточних рахунків та зарплатно-карткових проєктів у банку.

Підписка на новини від спільноти