Вражаюча подія у Берліні, яку провела команда U-Nation

Ділимось вражаючою подією у Берліні, яку провела команда U-Nation, партнери Odesa IT Family!

🌐 36 видатних спікерів, представників інвесторських груп, Європейського парламенту та Державного департаменту США, зібралися, щоб обговорити найактуальніші теми та відкрити нові можливості.

🚀 Були представлені 12 передових стартапів та інноваційних проєктів, які готові змінити світ та долучитись до економічного відновлення України..

💼Було залучено спонсорів та партнерів з Німеччини та Сполучених Штатів Америки, що дало змогу розширити наші можливості. Партнерами виступили: BDO in Ukraine, NRW.Global Business, Green Flag Ventures, Regional Development agency of Odesa region, Cherkasy Regional Development Agency.

👥 200 учасників долучились до цього захоплюючого досвіду.

Окрім того, захід був також відзначений і включений у список сайд івентів на офіційному сайті Ukraine Recovery Conference, що свідчить про його визнання та важливість.

Пишаємось командою U-Nation і їхніми результатами!

Також дивись
ReSkill UA запускає стипендії на навчання

Нестача кваліфікованих кадрів — один із головних викликів на ринку праці сьогодні. Але є рішення!
Ділимось корисними новинами проєкту наших друзів ReSkill UA — стипендії на навчання, які допоможуть отримати затребувані навички та знайти роботу.

IntelliAsistant — переможець 2024 AI Breakthrough Award

Щороку премія AI Breakthrough відзначає найінноваційніші технології та продукти на світовому ринку штучного інтелекту. Цього року перше місце у номінації “Найкраща платформа для чат-ботів” завоював універсальний помічник зі штучним інтелектом, розроблений інженерами Intellias!

Proggy-Buggy — Towel Contest 2024

Компанія DataArt, учасниця Odesa IT Family, запрошує взяти участь у весняному турнірі щорічної міжнародної олімпіади зі спортивного програмування Proggy-Buggy — Towel Contest 2024, що відбудеться 25 травня 2024 року о 13:00!

Intellias придбав американську IT компанію C2 Solutions, що спеціалізується на Digital Health та Medical Devices

Intellias, одна з найбільших IT компаній в Україні, оголосила про придбання 100% акцій C2 Solutions, сервісної IT компанії, що розташовується в штаті Міннесота, США. Компанія заснована у 2010 році і має глибоку експертизу в сфері цифрової медицини і розробці технологій для медичного устаткування.

Підписка на новини від спільноти