24 October 2022
IT-Marathon 2022

EPAM University пропонує джуніорам створити власний вебдодаток на IT-Marathon 2022!

Без додаткових тестів та відборів – компанія пропонує охочим навчитися самостійно створювати цифрові рішення з нуля.

Реєстрація на безкоштовний практикум, підсумком якого стане власний розроблений вебдодаток триватиме до 7 листопада.

ІТ-Марафон — це спеціальний формат ЕРАМ University, до якого можуть долучитися всі бажаючі з базовими знаннями та навичками написання коду. Учасники заглибляться у розробку власного проєкту та крок за кроком з допомогою експертів ЕРАМ пройдуть увесь шлях до готового додатку з нуля. Головна мета марафону — в режимі онлайн познайомити учасників з повним циклом розробки вебдодатку, застосовуючи отримані теоретичні знання на практиці.

2-тижневе навчання включає 12 щоденних занять з покроковим розбором етапів розробки. Останній тиждень присвячений створенню власного проєкту та проходженню фінального тесту. На лекціях, практикумах та під час виконання домашніх завдань учасники опрацюють основи:

  • архітектури програмного забезпечення;
  • бізнес-аналізу;
  • розробки на Java, .Net та JS;
  • мануального та автоматизованого тестування;
  • хостингу на Cloud;
  • UX/UI дизайну.

Практичний результат марафону – готовий вебдодаток та сертифікат від EPAM University, який стане в нагоді для портфоліо початківця.

Реєстрація завершується 7 листопада о 17:00. Вступних тестів чи співбесід не передбачено, втім кількість місць обмежена, тому реєстрація може завершитися раніше. Зареєструватися на Марафон ІТ-Технологій та дізнатися інші організаційні деталі про програму та спікерів можна за посиланням: https://epa.ms/it-marathon-t

Також дивись
Workshop for HR and IT recruiters

Work with human capital. Strengths and weaknesses of the Odesa region. What can we improve? What can we influence?
Currently, it is not easy for all companies and we must be more united than ever to achieve the goals set for the business.

Basics of cyber security

Odesa IT Family together with IT STEP Computer Academy presents a new project — help to children from IDP families.

Workshop “Developing a personal brand”

Join our exciting workshop “Developing a personal brand”, where we will reveal the secrets of successful influence and building your own image.

English Speaking Club

Do you want to improve your English skills? Learn how to succeed in an interview with a foreign company and discuss the latest news in the field of technology? We are waiting for you every Thursday at 8:00 PM.

Subscribe to community news