7 April 2023
Аліна Швидка, Administrative Location Manager at  Intellias

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Кожного тижня ми також чекаємо на випуск нової рубрики, адже кожна історія особлива і ділитися цікавими обставинами потрапляння в IT-сферу та в  спільноту, звісно, цікавий досвід для нас.

Цього разу хочемо вас познайомити з однією самих системних та постійних наших учасниць —  Аліна Швидка, Administrative Location Manager at  Intellias. Аліна здається не пропустила жодної нашої зустрічі , а якщо підрахувати — це вже більше 120 тижнів кропітливої системної роботи. Вона активно включається в усі питання спільноти, не зволікаючи допомагає з реалізацією проєктів комьюніті. Є такі люди, на яких тримається кожна організація, ось Аліна саме така. Її, можливо, не часто видно в наших публікаціях, проте її підтримкою робляться великі речі!

 

🔸️Яким був ваш кар’єрний шлях в IT?

Я прийшла в IT-компанію non-it спеціалістом (офіс-менеджер) у 2018 році. На той момент такі слова як «мітинг» та «стендап» у моєму розумінні асоціювались зовсім не з робочими процесами, а про «фічу» та «дебаггінг» я взагалі промовочу. Наш офіс розвивався, а з ним і збільшувалась адміністративна команда, керівником якої я згодом і стала. Наразі я займаю позицію Administrative Location Manager. Займаюсь запуском нових офісів як в Україні, так і закордоном, забезпечую належну інфраструктуру та операційну діяльність в офісах. 

 

🔸️Ваша роль в Odesa IT Family

В IT Family ми разом з Олександром Васильком представляємо компанію Intellias. Саша займається більш глобальним питанням, а я скоріше виконую роль координатора у площині Intellias — Odesa IT Family. 

 

🔸️Що кластер дає вашій компанії?

Нашій компанї кластер дає можливість розвивати IT-галузь в Одесьму регіоні; шерінг досвіду та експертизи у різних процесах та можливість реалізовувати найрізноманітніші ініціативи.

 

Також дивись
The Concept of MVP Product in Student Developments

Minimum Viable Products (MVP) are not products with limited functionality but a “strategy used for quickly and quantitatively exploring the market for a specific product or product feature.”
Victor Yatsenko, HRD, Product, and Project Manager, talked about the world of MVP in student project developments during his lecture as part of the “IT Starts” project.

Sustainable Development and Digital Innovations: Present and Future

On May 17th, Odesa IT Family joined the conference “Sustainable Development and Digital Innovations: Present and Future” hosted by the State University of Intellectual Technologies and Communications!

IT Wave One-Day Business Conference was held

Last week, we held our landmark event — the IT Wave One-Day Business Conference, which gathered over 80 participants and numerous online listeners from all corners of Ukraine and beyond, thanks to our live stream! This conference became a true wave of innovation, knowledge, and inspiration for HR professionals and recruiters.

IT Wave One-Day Business Conference

IT Wave One-Day Business Conference is happening this Friday!
We invite everyone in Odesa to join us offline for a “live” exchange of experiences, but all interested parties can also join online!

Subscribe to community news