13 July 2023
Стартапи презентували свої ідеї під час U-Nation Startup & Innovation Conference

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

10 Startups Pitch Show: стартапи презентували свої ідеї під час U-Nation Startup & Innovation Conference!

Під час конференції команди починаючих проєктів мали змогу презентувати свої ідеї на пітчингу, а члени журі оцінити їх за критеріями актуальності на ринку, бізнес-моделі, інвестспроможності, потенціалу до масштабування, технічної реалізації та команди. Ми з захватом спостерігали за амбітними командами, які презентували драйвові ідеї майбутнього, можливості для українців і всього світу з приводу управління, альтернативної енергетики, керування власною ефективністю тощо!

Свої ідеї продемонстрували проєкти Енергопоглинаючий Хвилелом, Naratta, Univera, Apixmed, Versi Bionics, Mavpoint. IO, Bimp, UGLA, Interview.top, SUS technology. Ми дякуємо всім учасникам за участь, сміливість розказувати про себе і за цікаві презентації.

Радісно відзначати, що це все наші талановиті українці, кожна команда показала перспективнтй стартап і визначити лідерів було дійсно важко.

За версією членів журі Odesa IT Family трійка лідерів сформувалась наступна:
1. Bimp — доступна ERP-система для малого та середнього бізнесу. Все для управління робочими процесами. З функціоналом Bimp ви зможете: контролювати рух товарів в розрізі складів, планувати роботу; проводити інвентаризацію, створювати резерви товарів; працювати з комплектуванням, управляти цінами; проводити автоматичний розрахунок собівартості тощо.
2. Naratta — спрощуйте дзвінки Google Meet, як ніколи раніше. Легко плануйте зустрічі команди безпосередньо в подіях Google Calendar . Оптимізуйте роботу в Google Meet за допомогою видимого плану зустрічі та своєчасних нагадувань для команди.
3. Univera — університет в смартфоні. Персональні сповіщення про новини, категоризація та фільтрування, персоналізована видача, завжди актуальний розклад, відображення вебінарів, пропозиції від компаній (персоналізовані вакансії, знижки на послуги для студентів, стажування, тощо).

Дякуємо Вадим Друмов, CEO Hillel IT School, Роман Копецький, Delivery Head at Capgemini Engineering, Катерина Соловей, CEO Odesa IT Family за вашу експертність і допомогу в оцінені!
Дякуємо Яну, організатору конференції та пітчингу, що за такий короткий проміжок часу організував такий важливий для країни захід!

Також дивись
IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись менторів-волонтерів

Команда IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись в якості менторів-волонтерів по таким навчальним програмам, як Scratch, HTML/CSS, Python, Робототехніка, Web Design, тощо.

IT Research

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю

З боку Odesa IT Family у зустрічі взяла участь CEO Odesa IT Family Катерина Соловей , яка зазначила, що дуже важливо включити до стратегічного документу Одещини план заходів з посилення міжсекторальної взаємодії та створення стартап-екосистеми, що сприятиме розвитку нових бізнесів, залученню інвестицій та імплементації інновацій в інших секторах середнього та малого бізнесу.

Odesa IT Family були запрошені до Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей

Odesa IT Family були запрошені на факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей.

Subscribe to community news