29 May 2023
Сучасні технології в ІТ: які вони?

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

18-19 травня за підтримки генерального партнера Odesa IT Family на базі Інституту комп’ютерних систем Національного університету “Одеська політехніка” відбулась XIII міжнародна наукова конференція “Сучасні Інформаційні Технології 2023”. В конференції взяли участь понад 100 молодих дослідників та студентів.

Молоді вчені та студенти представили кращі доповіді, подані на конференцію, та наукові роботи, які були переможцями студентських наукових робіт цього року.  За результатами конференції відбулося нагородження  учасників і ми висловлюємо подяку за подарунки компаніям : Capgemini Engineering, Provectus, Digis та Brightech.

А також дякуємо Владу Шимову, директору компанії Capgemini Engineering Ukraine, за яскраву лекцію “Сучасні технології в ІТ”. Поділимось з вами декількома тезами – деякі можливі впливи штучного інтелекту та великих мовних моделей на розробку програмного забезпечення:

🔸️Швидке створення прототипів: магістри LLM можуть генерувати фрагменти коду, макети та схеми з вхідних даних природною мовою, прискорюючи процес розробки.

🔸️Автоматизація та генерація коду: магістратури можуть зменшити потребу в людях-програмістах, створюючи код автоматично, знижуючи витрати на робочу силу та підвищуючи продуктивність.

🔸️Покращена якість коду: LLM можуть допомогти розробникам знаходити та виправляти помилки, вразливості та інші проблеми з кодом, заощаджуючи час і ресурси на перевірку та обслуговування коду.

🔸️Спеціальна розробка програмного забезпечення: LLM можуть створювати спеціальний код, який відповідає конкретним потребам бізнесу, зменшуючи залежність від готових програмних продуктів.

Також дивись
Ukrainian Startup Conference від U-Nation

Odesa IT Family стала партнерами Ukrainian Startup Conference від U-Nation для популяризації стартапів та інновацій в Україні.

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack, до якого доєдналась Odesa IT Family. Це була лише перша зустріч, на наступній зустрінемось у вересні, тож радимо слідкувати за новинами. Анонс вже скоро.

Візія людського капіталу для ІТ-галузі

Світ не стоїть на місці і це варто усвідомлювати. Kharkiv IT Cluster ініціював фасилітаційну сесію з ключовими стейкхолдерами в ІТ-освіті щодо візії людського капіталу для ІТ-галузі. Odesa IT Family мала честь бути дотичною до такого значущого для галузі заходу.

Завершився кібертурнір AIR CUP 2023

Яскраві 2 дні, чудові емоції разом з 12 командами на кібертурнірі AIRCup.

Subscribe to community news