30 May 2023
U-Nation Conference

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

В Одесі до Дня Європи відбувся U-Nation Conference – для всіх, хто прагне створити сучасну Україну нашої мрії!

Масштабна конференція про можливості, що на нас чекають під час відродження економіки, про пріоритетні напрямки бізнесу майбутнього, міжнародні інвестиції та партнерства, технології та презентації неймовірних проєктів, до яких можна приєднатися!

Захід об’єднав небайдужих одеситів, які вже розуміють усю важливість створення і розвитку сучасної України.

Катерина Соловей, CEO Odesa IT Family, взяла участь в панельній дискусії “Пріоритетні напрямки бізнесу та підприємництва майбутнього”.

Які меседжі наразі є основними з боку IT-індустрії?

🔹За час війни до партнерства з Україною долучаються найкрутіші технологічні компанії світу, як приклад на WebSummit CEO Microsoft надав 100 млн на зустрічі з Михайло Федоровим, тому перспектива розвитку IT-напрямів дуже актуальна з прикутою увагою всього світу до України.

🔹Для створення продуктової компанії, технології знаходяться на 2-му плані. На першому плані перебувають клієнти та їхні потреби. Ті, хто вміють розпізнавати потребу ринку, розуміти обсяг цього ринку, конкурентів і свою конкурентну перевагу, здатні створювати успішні продукти з мільйонною базою клієнтів. Вузьким горлечком в тому, щоб успішно створювати такі продукти, у нас виступають не технології, а розуміння західних ринків і доступ до ринків капіталу.

🔹 Болюча тема — як повернути наших розробників, тих, хто виїхав під час війни, до України після перемоги. Після того як люди пожили рік-два і почали інтегруватись у суспільство, отримали доступ до освіти, медицини та діти почали ходити до шкіл, їм важко буде повернутися. Та попри це нам потрібно не скільки концентруватися на тому, щоб повернути саме українських IT-спеціалістів, скільки подивитися на досвід інших країн, які в кращій економічній формі, ніж ми, але при цьому набагато креативніші в питаннях залучення IT-спеціалістів. До прикладу, у ЄС є спрощені процедури отримання візи для айтівців. Кожна країна дивиться на те, наскільки приваблива країна на світовій арені, наскільки висококваліфіковані люди хочуть бути в цій країні і створюють свої пропозиції.

🔹В умовах відкритих кордонів люди можуть вибирати, де жити. Якщо ми хочемо, щоб люди обирали Україну, ми маємо над цим працювати.

Дякуємо організаторам U-Nation Conference за можливість обговорювати важливі речі!

Також дивись
Ukrainian Startup Conference від U-Nation

Odesa IT Family стала партнерами Ukrainian Startup Conference від U-Nation для популяризації стартапів та інновацій в Україні.

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack, до якого доєдналась Odesa IT Family. Це була лише перша зустріч, на наступній зустрінемось у вересні, тож радимо слідкувати за новинами. Анонс вже скоро.

Візія людського капіталу для ІТ-галузі

Світ не стоїть на місці і це варто усвідомлювати. Kharkiv IT Cluster ініціював фасилітаційну сесію з ключовими стейкхолдерами в ІТ-освіті щодо візії людського капіталу для ІТ-галузі. Odesa IT Family мала честь бути дотичною до такого значущого для галузі заходу.

Завершився кібертурнір AIR CUP 2023

Яскраві 2 дні, чудові емоції разом з 12 командами на кібертурнірі AIRCup.

Subscribe to community news