30 May 2023
U-Nation Conference

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

В Одесі до Дня Європи відбувся U-Nation Conference – для всіх, хто прагне створити сучасну Україну нашої мрії!

Масштабна конференція про можливості, що на нас чекають під час відродження економіки, про пріоритетні напрямки бізнесу майбутнього, міжнародні інвестиції та партнерства, технології та презентації неймовірних проєктів, до яких можна приєднатися!

Захід об’єднав небайдужих одеситів, які вже розуміють усю важливість створення і розвитку сучасної України.

Катерина Соловей, CEO Odesa IT Family, взяла участь в панельній дискусії “Пріоритетні напрямки бізнесу та підприємництва майбутнього”.

Які меседжі наразі є основними з боку IT-індустрії?

🔹За час війни до партнерства з Україною долучаються найкрутіші технологічні компанії світу, як приклад на WebSummit CEO Microsoft надав 100 млн на зустрічі з Михайло Федоровим, тому перспектива розвитку IT-напрямів дуже актуальна з прикутою увагою всього світу до України.

🔹Для створення продуктової компанії, технології знаходяться на 2-му плані. На першому плані перебувають клієнти та їхні потреби. Ті, хто вміють розпізнавати потребу ринку, розуміти обсяг цього ринку, конкурентів і свою конкурентну перевагу, здатні створювати успішні продукти з мільйонною базою клієнтів. Вузьким горлечком в тому, щоб успішно створювати такі продукти, у нас виступають не технології, а розуміння західних ринків і доступ до ринків капіталу.

🔹 Болюча тема — як повернути наших розробників, тих, хто виїхав під час війни, до України після перемоги. Після того як люди пожили рік-два і почали інтегруватись у суспільство, отримали доступ до освіти, медицини та діти почали ходити до шкіл, їм важко буде повернутися. Та попри це нам потрібно не скільки концентруватися на тому, щоб повернути саме українських IT-спеціалістів, скільки подивитися на досвід інших країн, які в кращій економічній формі, ніж ми, але при цьому набагато креативніші в питаннях залучення IT-спеціалістів. До прикладу, у ЄС є спрощені процедури отримання візи для айтівців. Кожна країна дивиться на те, наскільки приваблива країна на світовій арені, наскільки висококваліфіковані люди хочуть бути в цій країні і створюють свої пропозиції.

🔹В умовах відкритих кордонів люди можуть вибирати, де жити. Якщо ми хочемо, щоб люди обирали Україну, ми маємо над цим працювати.

Дякуємо організаторам U-Nation Conference за можливість обговорювати важливі речі!

Також дивись
The Concept of MVP Product in Student Developments

Minimum Viable Products (MVP) are not products with limited functionality but a “strategy used for quickly and quantitatively exploring the market for a specific product or product feature.”
Victor Yatsenko, HRD, Product, and Project Manager, talked about the world of MVP in student project developments during his lecture as part of the “IT Starts” project.

Sustainable Development and Digital Innovations: Present and Future

On May 17th, Odesa IT Family joined the conference “Sustainable Development and Digital Innovations: Present and Future” hosted by the State University of Intellectual Technologies and Communications!

IT Wave One-Day Business Conference was held

Last week, we held our landmark event — the IT Wave One-Day Business Conference, which gathered over 80 participants and numerous online listeners from all corners of Ukraine and beyond, thanks to our live stream! This conference became a true wave of innovation, knowledge, and inspiration for HR professionals and recruiters.

IT Wave One-Day Business Conference

IT Wave One-Day Business Conference is happening this Friday!
We invite everyone in Odesa to join us offline for a “live” exchange of experiences, but all interested parties can also join online!

Subscribe to community news