8 September 2023
Ukrainian Startup Conference від U-Nation

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Odesa IT Family стала партнерами Ukrainian Startup Conference від U-Nation для популяризації стартапів та інновацій в Україні!

Що було в програмі:
🔹цікаві та надихаючі виступи одеських креаторів змін щодо нових прогресивних екотехнологій та зручних додатків. Серед них, наприклад, виступ студента магістратури Інституту штучного інтелекту та робототехніки “Одеської політехніки” Данила Дерменжи;
🔹актуальні кейси та поради від спікерів панельної дискусії: Adam Fulham, засновника Startup Network Europe; Florian Andrews, експерта Strategy Tools; Vadym Drumov, CEO Hillel IT School та Ян Шапіро, засновника U-Nation.

Odesa IT Family системно підтримує розвиток стартап-екосистеми Одещини, долучаючись до проєктів, які розвивають економічний потенціал регіону та країни. Разом до перемоги кожен на своєму місці!

Також дивись
IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись менторів-волонтерів

Команда IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись в якості менторів-волонтерів по таким навчальним програмам, як Scratch, HTML/CSS, Python, Робототехніка, Web Design, тощо.

IT Research

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю

З боку Odesa IT Family у зустрічі взяла участь CEO Odesa IT Family Катерина Соловей , яка зазначила, що дуже важливо включити до стратегічного документу Одещини план заходів з посилення міжсекторальної взаємодії та створення стартап-екосистеми, що сприятиме розвитку нових бізнесів, залученню інвестицій та імплементації інновацій в інших секторах середнього та малого бізнесу.

Odesa IT Family були запрошені до Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей

Odesa IT Family були запрошені на факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей.

Subscribe to community news