8 September 2023
Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack, до якого доєдналась Odesa IT Family. Це була лише перша зустріч, на наступній зустрінемось у вересні, тож радимо слідкувати за новинами. Анонс вже скоро.

Єгор Лопатін, Lead SRE в LSP (Language Service Provider) в компанії Languagewire, поділився своїм досвідом щодо стеку Grafana та розглянув найбільш популярні випадки використання для спостереження за хмарною інфраструктурою.

Пару цікавих тез від спікера:
🔹Культура Observability вимагає від інженерів працювати з дуже широким набором платформ і програм, що може бути дуже виснажливою і дорогою частиною SRE.
🔹Моніторинг як частинa культури observability залишається критичною частиною роботи SRE, але не єдиною. Інженери мають піклуватись про такі розділи Observability як тестування наваження, бізнес логіки від лиця користувача, безпеки застосунку тощо.
🔹Grafana cloud є яскравим прикладом якісного “швейцарського ножа” для вирішення майже всіх задач observability.

Дякуємо Cloud Native Computing Foundation за корисну подію, Єгору за цікаву інформацію, а нашій компанії-учасниці Provectus за подарунок!

Також дивись
IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись менторів-волонтерів

Команда IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись в якості менторів-волонтерів по таким навчальним програмам, як Scratch, HTML/CSS, Python, Робототехніка, Web Design, тощо.

IT Research

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю

З боку Odesa IT Family у зустрічі взяла участь CEO Odesa IT Family Катерина Соловей , яка зазначила, що дуже важливо включити до стратегічного документу Одещини план заходів з посилення міжсекторальної взаємодії та створення стартап-екосистеми, що сприятиме розвитку нових бізнесів, залученню інвестицій та імплементації інновацій в інших секторах середнього та малого бізнесу.

Odesa IT Family були запрошені до Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей

Odesa IT Family були запрошені на факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей.

Subscribe to community news