23 December 2022
Завершилась акція IT-Mykolai!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Завершилась акція IT-Mykolai! Радіємо, що до неї долучилось так багато активних учнів!

Наші результати:
🔸️557 учнів взяли участь;
🔸️30+ школи;
🔸️50+ подарунків;
🔸️8 організацій надали подарунки.

Висловлюємо величезну подяку за сприяння Одеській обласній державній адміністрації та компаніям-спонсорам DataArt , Brightech та Capgemini Engineering, банку “Восток”, компаніям “Укртелеком” та “Київстар” за надані подарунки.

З нетерпінням вже чекаємо “переможного Миколая” у наступному році!

Також дивись
Akkerman Solutions Ukraine

On March 23-26, the FRESH AIR 2023 hackathon on the development of social applications will be held. Akkerman is the main financial sponsor of the event, thanks to which the winners will receive a significant money prize!

Андрій Сильчук, Head of R&D Center & Delivery Director DataArt

IT Family допомагає об’єднати IT-ком’юніті Одеси, зібрати разом найактивніших його представників під одним дахом. А разом ми завжди можемо взяти на себе більш амбітні та цікаві проєкти, ніж поодинці.

EXPO 2030

Odesa IT Family є партнером Одеси та області як кандидата на проведення EXPO 2030. Ми всебічно підтримуємо можливість покращити імідж Одеси як міста IT-технологій та ідеального місця для зростання міжнародних компаній та інноваційних стартапів.

Ірина Дятленко, Regional Director в Luxoft Ukraine

Я люблю IT тому, що це не лише про технологічність. IT неймовірним чином переплітає в собі знання із багатьох сфер та різноманітних напрямів. Якщо людина прагне розвивати свій кругозір не зупиняючись, то IT найкращий вибір.

Subscribe to community news