21 August 2023
Завершився кібертурнір AIR CUP 2023

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Яскраві 2 дні, чудові емоції разом з 12 командами на кібертурнірі AIRCup!

Вітаємо команди-переможців! Всі старались і докладали зусиль, але найкраще свої навички цього разу продемонстрували:

1 місце — LouisVuitton
2 місце — Dra1S+4
3 місце — powpow

Ми вдячні Інституту Штучного Інтелекту та Робототехніки “Одеської Політехніки” за проведення такого заходу для молоді, за можливість розвиватись і покращувати свої скіли!
А також щиро дякуємо нашим компаніям-учасницям за надані подарунки, за те, що завжди підтримують такі заходи, які розвивають молодіжний потенціал нашого регіону: Capgemini Engineering, DataArt , Provectus

Попереду багато цікавих подій від Odesa IT Family та за нашої підтримки, слідкуйте за новинами!

Також дивись
IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись менторів-волонтерів

Команда IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись в якості менторів-волонтерів по таким навчальним програмам, як Scratch, HTML/CSS, Python, Робототехніка, Web Design, тощо.

IT Research

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю

З боку Odesa IT Family у зустрічі взяла участь CEO Odesa IT Family Катерина Соловей , яка зазначила, що дуже важливо включити до стратегічного документу Одещини план заходів з посилення міжсекторальної взаємодії та створення стартап-екосистеми, що сприятиме розвитку нових бізнесів, залученню інвестицій та імплементації інновацій в інших секторах середнього та малого бізнесу.

Odesa IT Family були запрошені до Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей

Odesa IT Family були запрошені на факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей.

Subscribe to community news