11 November 2021
WOMEN IN BUSINESS: UKRSIBBANK

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

У листопаді та грудні UKRSIBBANK BNP Paribas Group запрошує жінок, які хочуть розпочати свій бізнес або вивести його на новий якісний рівень, відвідати сім безкоштовних онлайн-семінарів на найбільш актуальні для розвитку бізнесу теми.

Для участі потрібна лише попередня реєстрація. Трансляції будуть цікавими та корисними усім, хто прагне професійного розвитку, хоче отримати нові знання чи посилити свою експертність у таких напрямках:

  • «В похід з бізнес-процесами за прибутком», 9 листопада, реєстрація
  • «Схеми стратегічного планування: Створення ефективної команди своїми руками», 16 листопада, реєстрація
  • «Фінанси для управлінців і власників», 18 листопада, реєстрація
  • «Продажі в В2С: як знайти підхід до будь-якого клієнта», 23 листопада, реєстрація
  • «Комплексна маркетингова стратегія: Чому важлива інтеграція оффлайн і онлайн», 30 листопада, реєстрація
  • «Управління digital. Що ми можемо і чого не знаємо, працюючи з online», 7 грудня, реєстрація
  • «Баланс між роботою та особистим життям. Міф чи реальність?», 10 грудня, реєстрація

Усі семінари проходитимуть у форматі онлайн-трансляцій. Подивитися семінари можна буде наживо з будь-якого зручного девайсу та поставити питання лектору прямо у чаті. Інформацією ділитимуться та відповідатимуть на питання успішні керівниці, підприємниці та власниці компаній, експерти, які співпрацюють з великими міжнародними корпораціями, проводять навчання у міжнародних бізнес-школах.

Слідуючи принципам сталого розвитку та підтримуючи гендерний баланс у бізнесі, UKRSIBBANK вже три роки поспіль розвиває проєкт «Women in Business» – «Жінки в бізнесі». Ініціатива зосереджена на жінках, що займаються підприємницькою діяльністю або ж забезпечують керівництво бізнесом. Цифри показують, що представленість таких жінок в Україні, як переважно і в інших країнах, становить від 25% до 30%. Згідно з дослідженнями, збільшення участі жінок у бізнесі сприяє покращенню економічного становища не тільки для них самих, але й для всієї економіки.

Також дивись
DT Partners

DT Partners has been focusing on providing legal subscription support and comprehensive assistance for businesses.

U-Nation

U-Nation’s focus is on creating an innovative ecosystem in the Odesa region, fostering the development of startups and technologies, and engaging the international business and investment community in Ukraine’s economic recovery.

The Regional Development Agency of the Odesa Region

The Agency begins the new year with an active study of opportunities and proposals that will contribute to the development of our region.

News from our partners UKRSIBBANK BNP Paribas Group

The bank has relaunched a promotion for IT specialists. Medium and small IT businesses with KVED codes 58.21; 58.29; 62*; 63*; 74.10, without open current accounts and salary card projects in the bank, can take advantage of special service conditions.

Subscribe to community news