67-ма зустріч Microsoft .NET User Group Odesa

Еволюція інженера від інтерна до архітектора. Або дві історії успіху з одеського ком’юніті. У гібридному форматі.

У архітектора немає цілі, а є лиш тільки шлях? Хочете дізнатися за що платять гроші інженерам та як пройти шлях від інтерна до сенйора за 18 місяців? А як що до факта, що тімліди майже не пишуть код та архітектор це не позиція, а тільки роль? Як зрозуміти хто такий насправді сенйор розробник?

Олександр Демчук та Миколай Барда готові відповісти на всі ці запитання, та поділитися з вами цікавими історіями зі своїх кар’єрних шляхів в четвер 2 грудня о 19.00.

Олександр Демчук – solution architect в Provectus, має понад 12 років досвіду в IT, з яких 10 у розробці. Основний стек .NET, але також вільно кодає на JS та Python. Останній рік він працює архітектором та будує хмарні додатки на Azure, AWS, та різні високо навантажені системи. Є справжнім фанатом Microsoft Orleans.

Миколай Барда, працює в IT більше чотирьох років, останні пів року працює тім лідером в Ізраїльскій продуктовій компанії, має 70 левел в JavaScript, працює з Angular та TypeScript, качає напрям Node.js та AWS.

Адреса заходу:

Одеса, вулиця Садова 3, Комп’ютерна Академія “Шаг”, 2-й поверх, Конференц-зал №32

Організатори:

Комп’ютерна Академія “Шаг”, Одеська .NET User Group.

Реєстрація за посиланням:

http://www.usergroup.od.ua/2021/11/67-microsoft-net-user-group-odesa.html?m=1

Зустріч буде гібридною(оффлайн/онлайн) та з дотриманням усіх карантинних обмежень (ліміт на присутніх оффлайн, 1м дистанції, маски, вакцинація і тн).

Також дивись
​​Вебінар “Інтеграція в Дія.City”

Залишились питання щодо інтеграції у Дія.City? Запрошуємо на вебінар, де ми остаточно розставимо всі крапки над і та прояснимо все, що досі турбує.

Вебінар “Старлінки для чайників”

Говорити про старлінки 🙂
Користувачі старлінку в Україні: кому підійде, для чого потрібно, які принципи роботи
Способи замовлення для кожної категорії користувачів — ФО, ЮО, військові.

Івент для HR

Обговоримо найбільш актуальні та нагальні проблеми, важкі кейси нинішніх реалій та поділимось наболілим з метою знайти рішення

IT-Marathon 2022

EPAM University пропонує джуніорам створити власний вебдодаток на IT-Marathon 2022.

Підписка на новини від спільноти