Наші амбасадори
Наш борд

Ми мріємо і докладаємо всіх зусиль для створення IT HUB на півдні України, віримо, що в нашій єдності криється невичерпний потенціал розвитку, джерело натхнення та реалізації вагомих проєктів. Ми завжди відкриті до нових пропозицій щодо співпраці для розвитку IT. Якщо в вас також є енергія та цікаві ідеї, які прагнуть втілення, не вагайтесь та сконтактуйте з нами.

Владислав Шимов
Владислав Шимов
Board member
Максим Бастіон
Максим Бастіон
Chairman of Odesa IT Family board
Олена Григорко
Олена Григорко
Board member
Наша команда

Odesa IT Family — мотивована команда, яка прагне покращити IT-галузь в Одеському регіоні та в Україні в цілому. Наші цінності — це відкритість, прозорість, рівність та неупередженість. Члени команди не мають професійних зв'язків з гравцями ринку, тож наша сила у незамиленому оці щодо слабкостей та сильних сторон IT в регіоні.

Катерина Соловей
Катерина Соловей
CEO
Надія Новашицька
Надія Новашицька
SMM-manager
Артур Терещенко
Артур Терещенко
Web & Graphic Designer
Інна Пуленко
Інна Пуленко
Project manager
Діана Яшина
Діана Яшина
Activity manager
Майбутнім компаніям-учасницям Odesa IT Family

Стати учасником Odesa IT Family — означає приєднатися до найбільшої IT-платформи на півдні України. Тут, разом з однодумцями, ви допоможете в формуванні сильного IT-ком'юніті, розвитку спільних IT-проєктів, підтримки технічної освіти в регіоні і не тільки.

Ми впевнені, що разом з іншими небайдужими і сильними компаніями Одеси ми можемо зробити для розвитку регіону більше, ніж поодинці.

Приєднатися до Odesa IT Family можуть IT-компанії та будь-які інші організації з суміжних сфер (бізнес, освіта тощо), які поділяють наші цінності та дивляться з нами в одному напрямку.