Наші амбасадори
Наш борд

Ми мріємо і докладаємо всіх зусиль для створення IT HUB на півдні України, віримо, що в нашій єдності криється невичерпний потенціал розвитку, джерело натхнення та реалізації вагомих проєктів. Ми завжди відкриті до нових пропозицій щодо співпраці для розвитку IT. Якщо в вас також є енергія та цікаві ідеї, які прагнуть втілення, не вагайтесь та сконтактуйте з нами.

Владислав Шимов
Владислав Шимов
Board member
Максим Бастіон
Максим Бастіон
Chairman of Odesa IT Family board
Ірина Дятленко
Ірина Дятленко
Board member
Екатерина Соловьева
Екатерина Соловьева
Vice Chairman of the Board
Наша команда

Odesa IT Family — мотивована команда, яка прагне покращити IT-галузь в Одеському регіоні та в Україні в цілому. Наші цінності — це відкритість, прозорість, рівність та неупередженість. Члени команди не мають професійних зв'язків з гравцями ринку, тож наша сила у незамиленому оці щодо слабкостей та сильних сторон IT в регіоні.

Катерина Соловей
Катерина Соловей
CEO
Надія Новашицька
Надія Новашицька
SMM-manager
Артур Терещенко
Артур Терещенко
Web & Graphic Designer
Інна Пуленко
Інна Пуленко
Activity manager
Майбутнім компаніям-учасницям Odesa IT Family

Стати учасником Odesa IT Family — означає приєднатися до найбільшої IT-платформи на півдні України. Тут, разом з однодумцями, ви допоможете в формуванні сильного IT-ком'юніті, розвитку спільних IT-проєктів, підтримки технічної освіти в регіоні і не тільки.

Ми впевнені, що разом з іншими небайдужими і сильними компаніями Одеси ми можемо зробити для розвитку регіону більше, ніж поодинці.

Приєднатися до Odesa IT Family можуть IT-компанії та будь-які інші організації з суміжних сфер (бізнес, освіта тощо), які поділяють наші цінності та дивляться з нами в одному напрямку.