IT-освіта в Одесі
Ми хочемо покращити IT-освіту в регіоні та збільшити можливості для розвитку талантiв у нашому мiстi.
Пропонуємо вам почати з маленького кроку — додати інформацію про вашу компанію або ком'юніті на наш сайт, аби користувачі познайомились із вами трохи ближче.
Курс IT Fundamentals від EPAM University повертається. Додатково відкриті спеціалізовані програми.

Після успіху пілотного проєкту IT-Fundamentals EPAM University відкриває доступ до базових програм курсу в режимі самостійного навчання.

Atom Space

AtomSpace — це простір, в якому постійно діє коворкінг і лекторій для підлітків.

Hillel IT School

Hillel IT School — одна з найбільших IT-шкіл в Україні, яка постійно розвивається та впроваджує інновації у процес навчання.

IT2School

IT2School – волонтерське співтовариство IT-фахівців, зацікавлених у навчанні дітей програмуванню і сучасним технологіям.

Майбутнім компаніям-учасницям Odesa IT Family

Стати учасником Odesa IT Family — значить приєднатися до найбільшої IT-платформи на Півдні України. Тут, разом з однодумцями, ви допоможете в формуванні сильного IT-ком'юніті, розвитку спільних IT-проектів, підтримки технічної освіти в регіоні і не тільки.

Ми впевнені, що разом з іншими небайдужими і сильними компанія Одеси ми можемо зробити для розвитку регіону більше, ніж поодинці.

Приєднатися до Odesa IT Family можуть IT-компанії та будь-які інші організації з суміжних сфер (бізнес, освіта тощо), які поділяють наші цінності та дивляться з нами в одному напрямку.

Підписка на новини від спільноти