Atom Space

Освітній tech-простір Atom Space — це спільний проект IT2School та ІТ-компанії Provectus, запущений в 2017 році.

AtomSpace — це простір, в якому постійно діє коворкінг і лекторій для підлітків. Діти проходять обов’язкову попередню співбесіду. При успішному проходженні отримують статус резидента і мають право відвідувати всі заняття й проводити час в коворкінгу. Менторам надається велика свобода при виборі формату взаємодії з резидентами: це можуть бути постійні курси або разові заняття, вони можуть взяти під опіку групу підлітків або індивідуально направляти розвиток конкретного резидента.

Як результат резиденти закривають прогалини в знаннях і формують “карту компетенцій”, яка допомагає їм отримати першу роботу або створити свій проект.

Також дивись
Курс IT Fundamentals від EPAM University повертається. Додатково відкриті спеціалізовані програми.

Після успіху пілотного проєкту IT-Fundamentals EPAM University відкриває доступ до базових програм курсу в режимі самостійного навчання.

Hillel IT School

Hillel IT School — одна з найбільших IT-шкіл в Україні, яка постійно розвивається та впроваджує інновації у процес навчання.

IT2School

IT2School – волонтерське співтовариство IT-фахівців, зацікавлених у навчанні дітей програмуванню і сучасним технологіям.

Підписка на новини від спільноти