IT-ком'юніті Одеси
Ми прагнемо створити єдину IT-платформу, щоб обмінюватись досвідом та розвивати Одеський регіон разом.
Пропонуємо вам почати з маленького кроку — додати інформацію про вашу компанію або ком'юніті на наш сайт, аби користувачі познайомились із вами трохи ближче.
Odesa Design Community

Odesa Design Community було створено для підвищення рівня одеських дизайнерів, обміну досвідом, розширення контактів та для фану.

UniEd

UniEd – це скорочення від Universe of Education.

Odyssey – Odessa Data Science Community

“Одіссея” це спільнота науки про дані, націлена на створення можливостей для професійного зростання учасників і сприяння розвитку самої галузі в Одесі.

Cloud Native Computing Odesa Meetup Group

Cloud Native Computing Odesa Meetup Group смакує CNCF проекти та інші відкриті технології.

Odessa Frontend Community

Odessa Frontend Community це некомерційне співтовариство розробників Одеси.
Головна мета проекту — підвищення рівня знань за рахунок доступного обміну практичним досвідом між розробниками.

INNOVATION KITCHEN

Наша місія – допомогти вам запустити стартап або скейлап в області адитивного виробництва у відповідності з глобальними технологічними трендами. Ми забезпечуємо 360 R&D – сервіс в області Адитивного виробництва, який включає в себе дослідження, прототипування, підготовку виробництва та навчання. Адитивні технології розглядаються нами як новий спосіб дизайну і виробництва продуктів та сервісів. Адитивне виробництво дозволяє […]

Майбутнім компаніям-учасницям Odesa IT Family

Стати учасником Odesa IT Family — значить приєднатися до найбільшої IT-платформи на Півдні України. Тут, разом з однодумцями, ви допоможете в формуванні сильного IT-ком'юніті, розвитку спільних IT-проектів, підтримки технічної освіти в регіоні і не тільки.

Ми впевнені, що разом з іншими небайдужими і сильними компанія Одеси ми можемо зробити для розвитку регіону більше, ніж поодинці.

Приєднатися до Odesa IT Family можуть IT-компанії та будь-які інші організації з суміжних сфер (бізнес, освіта тощо), які поділяють наші цінності та дивляться з нами в одному напрямку.

Підписка на новини від спільноти