Список компаній Одеси
Ми прагнемо об'єднати всі IT-компанії Одеського регіону та залучити їх до спільного шляху розвитку IT.
Пропонуємо вам почати з маленького кроку — додати інформацію про вашу компанію або ком'юніті на наш сайт, аби користувачі познайомились із вами трохи ближче.
Кількість працівників в компаніях
Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

ЕРАМ

ЕРАМ – це компанія світового масштабу з понад 27-річною історією.

AVADA MEDIA

АVADA MEDIA більше 10 років є одним з кращих розробників IT-продуктів в Україні: web-системи для бізнесу (CRM, ERP), мобільні додатки, інтернет-магазини, продукти на базі machine learning і штучного інтелекту.

Intetics

Intetics — це американська технологічна аутсорсингова компанія з 25-річною історією, яка займається розробкою прикладного програмного забезпечення та надає послуги з системної інтеграції, автоматизації бізнес-процесів та обробки даних.

3DLOOK

3DLOOK — компанія-розробник провідної запатентованої технології сканування людського тіла по фото.

482.solutions

482.solutions – постачальник програмного забезпечення, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для напрямів “Індустрії 4.0”: Blockchain, Energy 4.0, FinTech.

Майбутнім компаніям-учасницям Odesa IT Family

Стати учасником Odesa IT Family — значить приєднатися до найбільшої IT-платформи на Півдні України. Тут, разом з однодумцями, ви допоможете в формуванні сильного IT-ком'юніті, розвитку спільних IT-проектів, підтримки технічної освіти в регіоні і не тільки.

Ми впевнені, що разом з іншими небайдужими і сильними компанія Одеси ми можемо зробити для розвитку регіону більше, ніж поодинці.

Приєднатися до Odesa IT Family можуть IT-компанії та будь-які інші організації з суміжних сфер (бізнес, освіта тощо), які поділяють наші цінності та дивляться з нами в одному напрямку.

Підписка на новини від спільноти