Список компаній Одеси
Ми прагнемо об'єднати всі IT-компанії Одеського регіону та залучити їх до спільного шляху розвитку IT.
Пропонуємо вам почати з маленького кроку — додати інформацію про вашу компанію або ком'юніті на наш сайт, аби користувачі познайомились із вами трохи ближче.
DIGIS

DIGIS — це міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення. Ми пропонуємо високоякісне програмне забезпечення, допомагаючи у вирішенні бізнес-стратегій, відкриття, дизайн, інвестиції та інші потенційні потреби.

Synebo

Synebo – компанія, зосереджена на створенні комплексних рішень Salesforce. Synebo працює над тим, щоб отримати максимальну користь від Salesforce як за допомогою стандартних хмарних продуктів, так і за індивідуальної розробки.

BramblingTech

BramblingTech — це міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення з офісами в Таллінні (Естонія), та в Одесі (Україна). Фірма надає послуги з повного циклу розробки програмного забезпечення “під ключ”.

Adtelligent

Adtelligent Inc. — це компанія, яка займається розробкою SaaS рішень для programmatic advertising ринку.

dSTAR Lab

dSTAR Lab розробляє екосистему, необхідну для створення цифрової кругової економіки, заснованої на інтелектуальному спілкуванні, де кожен (люди, розумні пристрої та послуги) може обмінюватися інформацією та цінностями.

Admind_

Наші проекти мандрують тисячами кілометрів оскільки ми розвиваємо найбільші світові бренди, стежачи за їх розвитком та їх бренд цілісністю.

Digitally Inspired

Digitally Inspired (DI) Ltd — це британська компанія, що надає послуги технологічного консалтингу і розробки програмних продуктів, з офісами в Україні та Польщі і командою більше ніж 250 інженерів.

Intersog

Intersog – це міжнародна IT компанія, яка сприяє впевненому росту та трансформації бізнесу за допомогою інноваційних технологій і кращих фахівців.

Hillel IT School

Hillel IT School — одна з найбільших IT-шкіл в Україні, яка постійно розвивається та впроваджує інновації у процес навчання.

Майбутнім компаніям-учасницям Odesa IT Family

Стати учасником Odesa IT Family — значить приєднатися до найбільшої IT-платформи на Півдні України. Тут, разом з однодумцями, ви допоможете в формуванні сильного IT-ком'юніті, розвитку спільних IT-проектів, підтримки технічної освіти в регіоні і не тільки.

Ми впевнені, що разом з іншими небайдужими і сильними компанія Одеси ми можемо зробити для розвитку регіону більше, ніж поодинці.

Приєднатися до Odesa IT Family можуть IT-компанії та будь-які інші організації з суміжних сфер (бізнес, освіта тощо), які поділяють наші цінності та дивляться з нами в одному напрямку.

Підписка на новини від спільноти