ЕРАМ

ЕРАМ – це компанія світового масштабу з понад 27-річною історією. Починаючи від розробки програмного забезпечення для топових міжнародних брендів, компанія трансформувалася у провідного постачальника комплексних рішень для повноцінної цифрової трансформації крупних бізнесів.

Сьогодні компанія представлена у 37 країнах світу та об’єднує понад 43 000 висококласних ІТ спеціалістів.

EPAM Україна це:

– 16 років на українському ринку;

– #1 у Топ-50 у рейтингу лідерів ІТ індустрії країни за версією DOU;

– 300+ актуальних проєктів;

– офіси у 5 містах України, а також можливість віддаленої співпраці чи роботи над проєктами у гібридному форматі WorkFromHome+офіс;

– понад 10 000 спеціалістів, залучених до реалізації проєктів компанії;

– власний освітній бренд EPAM University, який пропонує навчальні програми за понад 20 IT спеціалізаціями, як для студентів, так і для фахівців, які бажають змінити професію;

– партнерство з 25 провідними вишами України щодо спільної підготовки майбутніх інженерів.

Компанія розпочала співпрацю з ІТ фахівцями з південного регіону України у 2019 році. Сьогодні до проєктів ЕРАМ залучено понад 180 спеціалістів рівнів middle, senior и lead, більшість з яких проживає в Одесі. У південному регіоні найбільше розвинені 7 компетенцій. Це розробка (Java, .NET, Python), бізнес – аналіз, тестування програмного забезпечення, UI/UX design, Big data та аналітика данных, Cloud & DevOps. Компанія активно розвиває співпрацю з ІТ спеціалістами з Одеси та південного регіону, надаючи їм можливість долучатися до проєктів світового рівня, не залишаючи рідного міста.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти