AB Soft

Ми працюємо над корисними та необхідними продуктами. Серед них — додаток для обміну повідомленнями, який дозволяє комунікувати у реальному часі, що підвищує продуктивність цілих команд. У цьому месенджері ефективно інтегровано технології PSTN, VoIP, а також мобільний зв’язок, календар, таск-менеджер, електронна та голосова пошти, передача факсів, sms-повідомлень тощо.

Сотні тисяч наших клієнтів зі всього світу вже встигли високо оцінити додаток за його здатність підвищити ефективність роботи із замовниками, підрядниками, постачальниками та партнерами.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

DIGIS

DIGIS — це міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення. Ми пропонуємо високоякісне програмне забезпечення, допомагаючи у вирішенні бізнес-стратегій, відкриття, дизайн, інвестиції та інші потенційні потреби.

Підписка на новини від спільноти