DIGIS

Наша місія — виростити єдинорогів зі стартапів, ми надаємо пріоритет вертикальному зростанню. Digis — це бізнес, драйвером якого є штучний інтелект.

У всіх наших відділах ми намагаємося автоматизувати розпорядок дня, щоб наші співробітники могли приділяти більше часу інноваціям. Автоматизація скорочує наші витрати і робить наші послуги більш вигідними для клієнтів.

Досвід роботи в цій сфері — наша основна сила та перевага. Ми допомогли десяткам стартапів у залученні капіталу та розвитку їх бізнесу. Сьогодні деякі з них оцінюються в мільярди доларів.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти