Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — це глобальная компанія, а Україна є однією з найрозвиненіших локацій в географії Luxoft. Більше 3 500 фахівців з наших ключових напрямків працюють в офісах компанії у Києві, Одесі та Дніпрі.

Ключові факти:

• 3500+ висококваліфікованих фахівців в Україні

• Luxoft у світі налічує 13 000 спеціалістів у 22 країнах світу

• З 2019 року Luxoft стає частиною технологічного гіганта DXC Technology

• 100+ клієнтів в усьому світі у ключових напрямках: Finance, Automotive, Digital Engineering

• 200+ унікальних тренінгів в Навчальному Центрі Luxoft, менторська програма, Luxoft Technology Series та безліч інших шляхів до професійного зростання

Luxoft Одеса був створений для розробки ПЗ в інтересах європейського клієнта компанії, виробника електронного устаткування для автомобільної промисловості. Вигідне географічне розташування Luxoft Одеса дозволяє працювати і для інших європейських клієнтів, зацікавлених в спеціалізованій розробці програмного забезпечення.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

DIGIS

DIGIS — це міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення. Ми пропонуємо високоякісне програмне забезпечення, допомагаючи у вирішенні бізнес-стратегій, відкриття, дизайн, інвестиції та інші потенційні потреби.

Підписка на новини від спільноти