Intetics

Intetics — це американська технологічна аутсорсингова компанія з 25-річною історією, яка займається розробкою прикладного програмного забезпечення та надає послуги з системної інтеграції, автоматизації бізнес-процесів та обробки даних.

Intetics є провідною світовою технологічною компанією, яка впроваджує розробку програмного забезпечення, роботу з розподіленими професійними командами, оцінку якості програмних продуктів та «all-things digital» рішення, побудовані за допомогою SMAC, RPA, AI/ML, IoT, blockchain та GIS/UAV/ LBS-технологій.

Спираючись на власні запатентовані новаторські бізнес-моделі Offshore Dedicated Team® та Remote In-Sourcing®, вдосконалену Technical Debt Reduction Platform (TETRA) та чітко вимірюваних SLAs для розробки програмного забезпечення, Intetics допомагає інноваційним компаніям скористатися світовими талантами завдяки поглибленій інженерній експертизі, що ґрунтується на фреймворці Predictive Software Engineering.

Intetics має 10 представництв у 6 країнах. Протягом 25-річної історії компанії реалізовано 500+ проектів та отримано десятки професійних нагород.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти