482.solutions

482.solutions – постачальник програмного забезпечення, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для напрямів “Індустрії 4.0”: Blockchain, Energy 4.0, FinTech. Компанія створена у 2013 році, має офіси в Україні та Сінгапурі.

Партнерами компанії 482.solutions є лідери енергетичної індустрії Energy Web Foundation та Ecolabs.

482.solutions з 2019 року розробляє продукт Electrodo – довірчу екосистему для відстеження, управління та торгівлі енергією. Electrodo є єдиною точкою входу у відкриті ринки електроенергії.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти