AVADA MEDIA

Допомагаємо компаніям розвивати бізнес online, робимо продукти високої конверсії та продуктивності, впроваджуємо інноваційні технології та сучасні методи просування бізнесу для наших клієнтів. Надаємо партнерам з Європи, Азії, США та Австралії аутсорсингові послуги.

У портфоліо компанії більше 300 робіт для різних сфер бізнесу.

Командний штат – понад 100 висококласних фахівців. Крім цього, компанія відкрила свою безкоштовну школу навчання програмуванню SPACE LAB – вже 2 потока випускників школи працевлаштовані в AVADA MEDIA

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти