Odessa Frontend Community

Odessa Frontend Community це некомерційне співтовариство розробників Одеси.

Головна мета проекту — підвищення рівня знань за рахунок доступного обміну практичним досвідом між розробниками.

Наш проект абсолютно безкоштовний для IT фахівців. З великим задоволенням залучаємо IT компанії для допомоги в організації наших оффлайн заходів. Це допомагає тісної і практичного знайомству компаній і потенційних претендентів і розширює кругозір наших постійних слухачів.

Основна форма взаємодії — проведення регулярних мітапів, спікером на яких може виявитися будь-який розробник. Ми підтримуємо і вітаємо початківців доповідачів. Все відео матеріали доповідей в хорошій якості доступні до вільного перегляду на нашому YouTube каналі. Анонси мітапів з’являються в наших новинних групах, а так само на нашому сайті.

Щоб не загубитися у великій кількості фронтенд новин і не пропустити нічого важливого, наша команда відбирає корисні і найбільш цікаві статті та публікує щоденне зведення з різних ресурсів в Telegram і Facebook.

Сьогодні наше співтовариство досягає вже 2000 учасників. Кожен мітап проходить як освітній захід і як неформальна зустріч. Наше співтовариство підтримує початківців розробників, колеги готові прийти на допомогу один одному у вирішенні робочих моментів. Для оперативного зв’язку та допомоги є група в телеграм.

Також дивись
Odesa Design Community

Odesa Design Community було створено для підвищення рівня одеських дизайнерів, обміну досвідом, розширення контактів та для фану.

UniEd

UniEd – це скорочення від Universe of Education.

Odyssey – Odessa Data Science Community

“Одіссея” це спільнота науки про дані, націлена на створення можливостей для професійного зростання учасників і сприяння розвитку самої галузі в Одесі.

Cloud Native Computing Odesa Meetup Group

Cloud Native Computing Odesa Meetup Group смакує CNCF проекти та інші відкриті технології.

Підписка на новини від спільноти