IT2School

IT2School – волонтерське співтовариство IT-фахівців, зацікавлених у навчанні дітей програмуванню і сучасним технологіям.

Співдружність заснована у 2015 році, юридично оформлена як громадська організація. Всі ментори в IT2School є волонтерами, навчання для дітей — безкоштовне. Витрати покриваються за рахунок благодійних внесків і спонсорської підтримки компаній.

IT2School працює в наступних форматах:

– навчання дітей шкільного віку за програмами Code Club і авторськими напрацюваннями менторів;

– навчання в освітньому tech-просторі Atom Space підлітків від 16 до 20 років, які хочуть отримати свою першу роботу в IT або потрапити на стажування;

– співпраця з навчальними закладами міста, зокрема з Рішельєвським ліцеєм.

Code Club Ukraine надає свої програми для проведення занять, але ментор може створити свою, авторську програму курсу і викладати її дітям. Заняття проходять 1 раз в тиждень в групі із 8-10 чоловік. Зазвичай тривалість курсу — 10-12 тижнів.

У Рішельєвському ліцеї існують спеціалізовані ІКТ класи, IT2School є партнером ліцею, де залучає менторів до навчання в 10-11 класах. Основний напрямок — програмування з використанням Python, однак ментори можуть пропонувати свої програми.

IT2School просуває ідею інтелектуального волонтерства — менторства в Одесі серед ІТ-спеціалістів. Завдяки особистому спілкуванню і передачі знань на реальних прикладах з життя, діти і підлітки вчаться вирішувати завдання в реальному часі, застосовуючи теорію на практиці.

Менторська підтримка допомагає їм сформувати свій життєвий шлях, зрозуміти що подобається і які кроки треба пройти до мети.

Сам ментор в процесі викладання опрацьовує і систематизує фундамент своїх знань, прокачує свої навички комунікації та лідерства.

Також дивись
Курс IT Fundamentals від EPAM University повертається. Додатково відкриті спеціалізовані програми.

Після успіху пілотного проєкту IT-Fundamentals EPAM University відкриває доступ до базових програм курсу в режимі самостійного навчання.

Atom Space

AtomSpace — це простір, в якому постійно діє коворкінг і лекторій для підлітків.

Hillel IT School

Hillel IT School — одна з найбільших IT-шкіл в Україні, яка постійно розвивається та впроваджує інновації у процес навчання.

Підписка на новини від спільноти