“Global AI Bootcamp 2024. Odesa, Ukraine edition” або 75 зустріч Microsoft .NET User Group Odesa

Маєте плани на четвер? Бо ми маємо для вас корисну пропозицію на вечір!
О 18:30 в тімсі відбудеться “Global AI Bootcamp 2024. Odesa, Ukraine edition” або 75 зустріч Microsoft .NET User Group Odesa!

На вас чекають 3 цікаві доповіді!

Побудова LLM застосунків за допомогою Azure AI Studio. Побудова LLM застосунків за допомогою Azure AI Studio. Дослідіть основи Azure AI Studio на майбутньому вебінарі, який розроблений для тих хто прагне зануритися в світ штучного інтелекту з Microsoft Azure. Цу буде практичний огляд інтерфейсу, функцій та інструментів Azure AI Studio, дозволяючий учасникам ефективно використовувати платформу для розробки.
Спікер — Олександр Краковецький, CEO DevRain, Ph.D.

Користуємось потужністю акселератора від Microsoft для створення AI асистенту в Azure. Користуємось потужністю акселератора від Microsoft для створення AI асистенту в Azure. Використання Chat with your data accelerator від Microsoft дозволить зекономити багато часу, та швидко отримати ШІ асистента, повністю налаштованого під ваші потреби. Під час цієї сесії ми розберемося, як це робити.
Спікер — Антон Відіщев, Lead architect in Capgemini Engineering.

Вивчаємо Azure Open AI: Ресурси, гайди та як отримати доступ для ознайомлення. Вивчаємо Azure Open AI: Ресурси, гайди та як отримати доступ для ознайомлення.
Все про навчальні ресурси та, як отримати тимчасовий доступ до ресурсів в Ажурі та більше про Global AI коммюніті.
Спікер — Станіслав Лебеденко.

З подарунками для спікерів долучиться компанія Capgemini Engineering.

Детальніше: https://www.usergroup.od.ua/2024/03/global-ai-bootcamp-2024-odesa-ukraine.html

Також дивись
Global Azure Bootcamp 2024

Підтримуємо зустріч наших колег і запрошуємо на Global Azure Bootcamp 2024. Odesa, Ukraine edition! 76 зустріч Microsoft .NET User Group Odesa!

На вас чекають 2 цікаві доповіді!
В цей четверг о 18:30 онлайн.

Хакатон Code Breaker

Odesa IT Family підтримала Хакатон Code Breaker.
CTF Code Breaker є популярним змаганням в галузі кібербезпеки, де школяри або студенти можуть отримати змогу змагатися у вирішенні завдань, що потребують знань з програмування, криптографії, мережевої безпеки та інших сфер пов’язаних з кібербезпекою.

Що таке і як працює CRS?

Odesa IT Family за підтримки агенції Digilaw запрошує вас на онлайн лампову зустріч, аби поговорити про автоматичний обмін податковою інформацією.

Хакатон Fresh Air 2024

Odesa IT Family, об’єднавши зусилля з Інститутом Штучного Інтелекту та Робототехніки Національного університету “Одеська політехніка” за підтримки генерального спонсора Akkerman, запрошують тебе долучитися до пошуку інноваційних рішень для відбудови та розвитку країни та бізнесу.

Підписка на новини від спільноти