“IT Macer Race 2023”

20-22 липня в Одесі відбудеться фестиваль інновацій “IT Macer Race 2023” від НТУ “Дніпровська політехніка” — Dnipro University of Technology.

Серед спікерів:
🔹 Ірина Дятленко, Regional Director/ Global Career Hub Head at Luxoft, Board member Odesa IT Family, презентує тему “Luxoft та автомобільна галузь — розкриття потенціалу в Одесі”.

🔹Катерина Соловей, CEO Odesa IT Family, розповість про нашу організацію та актуальні проєкти.

🔹Роман Сміцький, Senior Software Test Specialist at Luxoft, подискутує на тему “Одеса — серце розробки програмного забезпечення для всесвітньо відомих автомобілів”.

Також учасників очікують доповіді від ректорів університетів, інших IT-спеціалістів відомих IT-компаній та воркшопи!

Також дивись
Global Azure Bootcamp 2024

Підтримуємо зустріч наших колег і запрошуємо на Global Azure Bootcamp 2024. Odesa, Ukraine edition! 76 зустріч Microsoft .NET User Group Odesa!

На вас чекають 2 цікаві доповіді!
В цей четверг о 18:30 онлайн.

Хакатон Code Breaker

Odesa IT Family підтримала Хакатон Code Breaker.
CTF Code Breaker є популярним змаганням в галузі кібербезпеки, де школяри або студенти можуть отримати змогу змагатися у вирішенні завдань, що потребують знань з програмування, криптографії, мережевої безпеки та інших сфер пов’язаних з кібербезпекою.

Що таке і як працює CRS?

Odesa IT Family за підтримки агенції Digilaw запрошує вас на онлайн лампову зустріч, аби поговорити про автоматичний обмін податковою інформацією.

Хакатон Fresh Air 2024

Odesa IT Family, об’єднавши зусилля з Інститутом Штучного Інтелекту та Робототехніки Національного університету “Одеська політехніка” за підтримки генерального спонсора Akkerman, запрошують тебе долучитися до пошуку інноваційних рішень для відбудови та розвитку країни та бізнесу.

Підписка на новини від спільноти